Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В Україні випустили документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета
В Україні у співпраці з Національною поліцією України ТТБ-Студія зняла документальний фільм про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на YouTube-канал справа Шеремета .
"Вбивство журналіста Павла Шеремета 20 липня 2016 року, стало одним з найбільш резонансних злочинів в новітній історії України, досудове розслідування якого з самого початку викликало бурхливу реакцію у громадськості", - йдеться в описі фільму.
У фільмі використані відверті коментарі слідчо-оперативної групи та ексклюзивна інформація від експертів, а також матеріали слідства-оперативне відео, висновки експертиз і документи, які до сих пір не були відкрити для суспільства. Знімальна група отримала від слідства дозвіл на оприлюднення багатьох матеріалів вперше.
"Ця стрічка - спроба знайти відповіді на питання, що виникають з боку суспільства, відтворити хронологію підготовки до злочину та максимально доступно викласти факти і докази, встановлені в процесі досудового розслідування. Втім, як відзначають автори, в розслідуванні досі є "білі плями" , а крапку у справі має поставити суд", - додали автори проекту "ТТВ-студія".
Нагадаємо, 20 липня 2016 року біля 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. Внаслідок вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.
У минулому році правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугар, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенко, Юлія Кузьменко.
У травні цього року досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета завершили.