“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Найбільший сплеск аварій в Івано-Франківській та Миколаївській областях - +24%
В Україні за десять місяців цього року сталось 154 480 ДТП. Це на 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Аварії із постраждалими зменшились на 6%, а із загиблими — на 9%.
Про це свідчать дані платформи "Опендатабот", - передає Інформатор. .
Згідно зі статистикою, встановлення камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху не вплинуло на кількість аварій. У Києві та Київській області, де розмістили найбільше камер, з січня по жовтень кількість аварій зросла на 19%, 51 556 – проти 43 303 випадків за минулий рік. Загалом третина від загальної кількості аварій припадає на цей регіон. В області значно зменшилася кількість ДТП із загиблими – на 16%.
Найбільший сплеск аварійності фіксують у Івано-Франківській та Миколаївській областях. У цих регіонах кількість ДТП збільшилась на 24%. Кількість аварій із постраждалими у більшості областей України зменшилася. Найкраща динаміка спостерігається в Одеській та Волинській областях. На Одещині кількість таких випадків скоротилася на 21%, а у Волинській – на 20%. У Києві та Київській області кількість аварій з постраждалими скоротилася на 8% (3122 випадки проти 3381).
Найгіршу динаміку з аварій із постраждалими спостерігають у Івано-Франківській та Тернопільській областях. Загальна кількість таких випадків зросла на 21% та 20%.
Кількість ДТП із загиблими за десять місяців зменшилася на 9% порівняно з 2020 роком. Найкраща динаміка спостерігається у Запорізькій (-27%), Київській (-21%) та Одеській (-21%) областях. Найгірша динаміка у Тернопільській (+31%) та Чернівецькій областях (+26%).
Нагадаємо, у Харкові, на перехресті вулиць Гагаріна та Одеської, ввечері 26 жовтня сталася смертельна аварія. Зіткнулися Infiniti та Chevrolet. В аварії загинув 58-річний водій автомобіля Chevrolet, троє пасажирів Infiniti (двоє хлопців 19 років і дівчина 16 років) отримали тяжкі травми. За кермом Infinity був 16-річний хлопець, його відправили до СІЗО. Підліток, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, визнав свою провину. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Крім того, в Україні з початку року з вини підлітків сталося 35 аварій .
Також Інформатор писав, що під Києвом п'яний поліцейський на Ford влетів у стовп, загинув 19-річний хлопець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .