У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Попередньо, статус біженців продовжили на 18 місяців
Українцям дозволили залишитися у США ще на рік і 6 місяців. Рішення стосується тих, хто прибув в Америку й отримав статус тимчасового перебування (TPS).
Таке рішення прийняв міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас, передає видання Голос Америки.
"Вторгнення Росії до України триває і призвело до гуманітарної кризи, яка вимагає, щоб Сполучені Штати продовжили надавати захист українцям, які не можуть повернутись до країни. Ми продовжимо пропонувати підтримку українцям через цю тимчасову гуманітарну програму", — заявив Мафоркас.
Українці, що прибули у США як біженці за програмою з 24 лютого по 25 квітня 2022 року, а також ті, хто проживали в США станом на 16 серпня 2023 року, зможуть й надалі жити на території Штатів як мінімум до 19 квітня 2025 року. Їхній TPS продовжать автоматично, тож необхідності подавати жодні документи, щоб отримати дозвіл на подальше проживання у них немає.
За даними уряду США, це рішення дозволить майже 26 000 осіб продовжити перебувати в країні за статусом тимчасового захисту TPS. А отримати цей статус додатково зможуть ще 166700 осіб.
Зазначимо, студенти з України, які навчаються в США і перебувають в країні за візою F-1 отримали можливість подати запит на дозвіл на роботу і зменшити курсове навантаження не втрачаючи візу на час дії TPS.
У лютому цього року телекомпанія CBS повідомила, що з початку російського повномасштабного вторгнення США прийняли 271 тис. біженців з України. Потрапити до США можна було за програмою Uniting for Ukraine, знайшовши спонсора. Однак разом з можливістю поїхати у Штати, українці отримати й простір для шахрайства та експлуатації, декого навіть використовували як інструмент для пожертв.
Зазначимо, згідно з останніми даними ООН, нині за кордоном перебуває 6,3 млн зареєстрованих українських біженців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.