Головна
Україна
Події
10:01, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У Чорному морі на чергуванні знаходиться 15 російських кораблів. Серед них — ракетоносії. Загроза повторних атак по території України зберігається. Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Українців просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги.  "Після масованої атаки 5 грудня корабельне угруповання зменшилося, проте залишились на чергуванні один підводний і один надводний ракетоносії, а це щонайменше 12 ракет типу "Калібр", споряджених і готових до застосування. Тому не слід розслаблятися. Ми пам’ятаємо, що вони застосовують не тільки масовані ракетні удари, а й поодинокі бувають. І можуть продовжувати бити, зокрема, по тих об’єктах, в які вже були влучання, або тих, що були в переліку, але не ушкоджені", - сказала Гуменюк.  Саме тому людей просять не публікувати місця "прильотів" і не повідомляти ступінь пошкодження і де спрацювала протиповітряна оборона. Речниця наголосила, що не відкидає можливості масованого повторного удару, попри критичне вичерпання запасів деяких ракет. "Калібри вони використовують, щоб атакувати надважливі об’єкти, зокрема критичної та військової інфраструктури, бо це зброя точного наведення. Саме тому вони цілком можуть застосувати як ті 12, які зараз знаходяться на бойовому чергуванні, так і ті, які можуть бути підтягнуті для поповнення запасів", – зауважила Гуменюк. Що цьому передувало  5 грудня окупанти завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України. Загалом випущено понад 70 ракет. За попередньою інформацією пуски 38 крилатих ракет Х-101/Х-555 здійснювались із восьми літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95мс з району Каспійського моря та Волгодонська Ростовської області. Також противник завдав удару 22 крилатими ракетами типу "Калібр" із кораблів Чорноморського флоту. Крім того, з акваторії Чорного моря Україну атакували дальні бомбардувальники Ту-22 трьома крилатими ракетами Х-22, а також винищувачі Су-35 шістьома керованими авіаційними ракетами Х-59 та однією Х-31П. До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, авіацію, мобільні вогневі групи Повітряних Сил ЗС України та інших складових Сил оборони. Загалом збито понад 60 ракет окупантів.  Нагадаємо, окупанти можуть повторно завдати ракетного удару по Україні. Крім того, рашисти вдарили ракетами по передмістю Запоріжжя, пошкоджені будинки. Також Інформатор писав, що росіяни наступають на Авдіївському та Бахмутському напрямках. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Скільки російських кораблів знаходиться у Чорному морі

Читать на русском

Українців просять не повідомляти про роботу ППО до офіційних заяв влади

Читать на русском
Скільки російських кораблів знаходиться у Чорному морі
Корабельне угруповання ворога у Чорному морі зменшилося

Українців просять не повідомляти про роботу ППО до офіційних заяв влади

У Чорному морі на чергуванні знаходиться 15 російських кораблів. Серед них — ракетоносії. Загроза повторних атак по території України зберігається.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Українців просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги. 

"Після масованої атаки 5 грудня корабельне угруповання зменшилося, проте залишились на чергуванні один підводний і один надводний ракетоносії, а це щонайменше 12 ракет типу "Калібр", споряджених і готових до застосування. Тому не слід розслаблятися. Ми пам’ятаємо, що вони застосовують не тільки масовані ракетні удари, а й поодинокі бувають. І можуть продовжувати бити, зокрема, по тих об’єктах, в які вже були влучання, або тих, що були в переліку, але не ушкоджені", - сказала Гуменюк. 

Саме тому людей просять не публікувати місця "прильотів" і не повідомляти ступінь пошкодження і де спрацювала протиповітряна оборона. Речниця наголосила, що не відкидає можливості масованого повторного удару, попри критичне вичерпання запасів деяких ракет.

"Калібри вони використовують, щоб атакувати надважливі об’єкти, зокрема критичної та військової інфраструктури, бо це зброя точного наведення. Саме тому вони цілком можуть застосувати як ті 12, які зараз знаходяться на бойовому чергуванні, так і ті, які можуть бути підтягнуті для поповнення запасів", – зауважила Гуменюк.

Що цьому передувало 

5 грудня окупанти завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України. Загалом випущено понад 70 ракет. За попередньою інформацією пуски 38 крилатих ракет Х-101/Х-555 здійснювались із восьми літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95мс з району Каспійського моря та Волгодонська Ростовської області. Також противник завдав удару 22 крилатими ракетами типу "Калібр" із кораблів Чорноморського флоту. Крім того, з акваторії Чорного моря Україну атакували дальні бомбардувальники Ту-22 трьома крилатими ракетами Х-22, а також винищувачі Су-35 шістьома керованими авіаційними ракетами Х-59 та однією Х-31П. До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, авіацію, мобільні вогневі групи Повітряних Сил ЗС України та інших складових Сил оборони. Загалом збито понад 60 ракет окупантів. 

Нагадаємо, окупанти можуть повторно завдати ракетного удару по Україні. Крім того, рашисти вдарили ракетами по передмістю Запоріжжя, пошкоджені будинки.

Також Інформатор писав, що росіяни наступають на Авдіївському та Бахмутському напрямках.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.