Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міністр оборони України та головнокомандувач ЗСУ поговорили з новим головою Міноборони Литви Кащюнасом
Міністр оборони України Рустем Умєров і Головнокомандувач Збройними силами України Олександр Сирський поговорили з новим міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом. Зокрема українська сторона привітала Кащюнаса з призначенням на високу посаду. Розмова проходила за участі командувача Збройних сил Литви Вальдемараса Рупшиса.
Як повідомили у Міністерстві оборони України, головною темою обговорення було посилення оборонної співпраці між двома країнами. Литва є одним з головних військових партнерів нашої країни. Окрім того, Сирський поінформував литовську сторону щодо ситуації на фронті в Україні.
"Ми обговорили шляхи розширення нашої двосторонньої оборонної співпраці та подякували Литві за непохитну підтримку. Чекаю візиту міністра Кащюнаса у Київ найближчим часом", – зазначив Рустем Умєров.
Нагадаємо, що на початку лютого цього року Литва передала Україні чергову партію військової допомоги з системами детонації та пострілами до гранатометів. Зокрема, до пакета допомоги увійшла понад тисяча пострілів до шведського ручного протитанкового гранатомета "Карл Густав". Також українцям передали системи дистанційної детонації RISE-1.
Також Литва зацікавлена співпрацювати з Україною в галузі оборони. Зокрема, йдеться про спільні дослідження та розробки у сфері оборонної промисловості. Київ та Вільнюс розвивають партнерство в цьому напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.