"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
До пакету допомоги від Литви увійшли тисяча пострілів до шведського ручного протитанкового гранатомета "Карл Густав", а також системи дистанційної детонації RISE-1
Литва передала Україні чергову партію військової допомоги з системами детонації і пострілами до гранатометів. Зокрема, до пакета допомоги увійшла понад тисяча пострілів до шведського ручного протитанкового гранатомета "Карл Густав". Також українцям передали системи дистанційної детонації RISE-1.
Про це повідомляє Міністерство оборони Литви в Twitter/Х. Міністр оборони Литви Арвидас Анушаускас зазначив, що допомога України є послідовною. Він порівняв її з інвестиціями у власну безпеку.
"Ми активно й послідовно підтримуємо Україну, тому що наша підтримка для України – це інвестиція у власну безпеку. Значну частину нашої останньої підтримки ми спрямовуємо на "коаліцію з розмінування", організовану Литвою", – зазначив литовський міністр.
Нагадаємо, Німеччина 31 січня також передала нашій державі новий пакет військової допомоги, куди увійшли ракети для ППО, всюдиходи та бронетранспортери. Також ЗСУ передали шість багатоцільових гелікоптерів Sea King Mk41 одразу із запчастинами.
Незважаючи на регулярну допомогу країн Заходу Україні, за інформацією The Financial Times, оборонні компанії на Заході потребують двох років для виробництва достатньої кількості боєприпасів для України. Бо одночасно з поставками зброї Україні західні партнери зіштовхуються з необхідністю нарощення своїх власних оборонних арсеналів.
Наприкінці минулого року Литва передала Україні польове обладнання та сухпаї, а також кілька мільйонів набоїв і кілька тисяч боєприпасів для переносних протитанкових гранатометів малої дальності. Також литовці передали українським військовим зимове спорядження. У вересні 2023 року Україна отримала від Литви 1,5 мільйона боєприпасів для різних видів зброї. Також до відправки готували установки NASAMS, засоби боротьби з ворожими дронами, матеріально-технічне обладнання та іншу важливу техніку.
Також Литва зацікавлена співпрацювати з Україною в галузі оборони. Зокрема, йдеться про спільні дослідження та розробки у сфері оборонної промисловості. Київ та Вільнюс розвивають партнерство в цьому напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.