«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Цю пісню я написав, бо справді боліло. Я не спав всю ніч і намагався якомога більше висловити блокноту. Найважливіше в цій роботі — це те, що вона не вигадана, не вкрадена в іншого артиста.
Ризик поширення вогню зберігається в більшості регіонів
Синоптики оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Україні на 13 вересня. Ризик поширення вогню зберігається в більшості регіонів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій .
"За даними Укргідрометцентру 13 вересня у південних, центральних і східних, у північних, Хмельницькій, Тернопільській і Чернівецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, якою буде погода в Україні у вересні .
Також Інформатор писав, що сьогодні погода буде дощовою на заході країни і у Київській області, а в іншій частині очікується мінлива хмарність.Стовпчики термометрів покажуть до +28 тепла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .