Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Крім путіна, відвідати Китай запросили і керівника російського кабміну Михайла Мішустіна. За словами Сі Цзіньпіна, країнам необхідно якнайшвидше запустити міжурядовий механізм між Москвою та Пекіном.
Глава китайської держави Сі Цзіньпін запросив російського диктотора володимира путіна, якого підозрюють у військових злочинах проти України, здійснити офіційну поїздку до Пекіна. Також Сі закликав главу російського кабміну Михайла Мішустіна якнайшвидше прибути у його країну.
За словами голови КНР, він запропонував президенту росії побувати в його країні вже цього року.
"Я вчора запросив президента путіна в зручний для нього час цього року відвідати Китай з візитом, оскільки цього року в Китаї відбудеться третій міжнародний форум у рамках "Одного поясу - одного шляху", - розповів китайський лідер.
Він нагадав, що путін брав участь у попередніх форумах такого формату.
Крім того, Сі Цзіньпін запросив й керівника російського кабміну Михайла Мішустіна відвідати Китай для встановлення тісних зв'язків.
"Я запрошую вас якнайшвидше відвідати Китай з візитом, щоб ви встановили тісні зв'язки з новим прем'єром Держради Лі Цяном", - сказав він.
За словами китайського лідера, країнам необхідно якнайшвидше запустити міжурядовий механізм між Москвою та Пекіном.
Відповідну пропозицію він озвучив під час зустрічі з прем'єр-міністром рф, яка стартувала 21 березня у будинку уряду у Москві.
Китай не є учасником Римського статуту, відтак арештовувати російського диктатора китайці не зможуть. Водночас візит Сі у росію несе певні репутаційні втрати для лідера КНР, оскільки йому доведеться тиснути руку людині, яку підозрюють у вчинені військових злочинів в Україні, фактично - вітатися із міжнародним злочинцем й, певною мірою, бути співучасником злочину.
Звісно, можна стверджувати, що Пекін не має інтересу дотримуватися рішення МКС, оскільки сам порушував приписи судових інстанцій, виголошених в Європі. Але рішення про ордер, щонайменше, вказує на те, що Китай не зможе укласти мир за умовами, які вигідні для Кремля.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у Німеччині вже висловили готовність заарештувати російського диктатора путіна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.