«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
За словами Зеленського, ця допомога врятує людські життя від російського терору
Президент України Володимир Зеленський відреагував на схвалення законопроєкту про підтримку України на 60 мільярдів доларів. Він подякував сенаторам США за підтримку цього рішення. За словами Зеленського, це допоможе українцям у боротьбі за свободу та демократію.
Про це президент написав у своєму офіційному профілі в соцмережі X. За словами очільника держави, допомога, яку може виділити США врятує людські життя від російського терору.
"Вдячний Чаку Шумеру, Мітчу Макконнеллу та всім сенаторам США, які підтримали продовження допомоги Україні в нашій боротьбі за свободу, демократію та цінності, що мають для нас усіх величезне значення", - наголосив Зеленський.
Президент також вважає, що цей пакет підтримки сприятиме українцям у перемозі у війні з росією. На думку Зеленського, "життя в наших містах триватиме".
"Американська допомога наближає справедливий мир в Україні та відновлює глобальну стабільність, що сприятиме більшій безпеці та процвітанню для всіх американців і всього вільного світу", - резюмував Зеленський.
У вівторок, 13 лютого, Сенат США остаточно підтримав законопроєкт про міжнародну допомогу, який передбачає понад 60 млрд доларів Україні. За законопроєкт проголосували 70 сенаторів із необхідних 50. Голосів "проти" - 29. Проєкт цього документа загалом передбачає 95,3 мільярда доларів на допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню. Україна отримає більшість - понад 60 млрд доларів.
Наразі законопроєкт відправляється до Палати представників. Проте її спікер Майк Джонсон раніше розкритикував документ та дав зрозуміти, що не винесе його на голосування. Він заявив, що законопроєкт не містить положень про безпеку кордону й таким чином у ньому не йдеться про найгострішу проблему для Сполучених Штатів.
"Тепер, коли Сенат не досяг жодних змін у прикордонній політиці, Палата представників має продовжувати працювати за власною волею в цих важливих питаннях. Америка заслуговує на краще, ніж статус-кво Сенату", - заявив Джонсон.
Нагадаємо: реактивні "Шахеди" вже в Україні: чи правда це, чим вони особливо небезпечні і чи буде Іран передавати росії такі безпілотники на масовій основі - дивіться коментар авіаційного експерта Анатолія Храпчинського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.