“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Обчислювальні платформи Insilico Medicine можуть уполовину зменшити час на відкриття ліків та суттєво скоротити вартість процесу виведення препарату на ринок
Вчені вперше довели до другої фази клінічних випробувань ліки, повністю розроблені штучним інтелектом.
Про це пише Financial Times з посиланням на результати дослідів компанії Insilico Medicine науковця з Латвії Алекса Жаворонкова. Ця компанія стала першою, якій вдалося дістатись таких результатів.
Обчислювальні платформи Insilico Medicine можуть уполовину зменшити час на відкриття ліків та суттєво скоротити вартість процесу виведення препарату на ринок, кажуть в компанії
Insilico погодилась надати доступ до її технології гігантам фармринку – Sanofi, Fosun та Johnson & Johnson.
Автор книги про потенціал штучного інтелекту "Глибока медицина" Ерік Топол вважає, що до технології виявлять великий інтерес і кожна велика фармкомпанія вклалася у партнерство з однією або кількома розробниками штучного інтелекту.
Раніше Інформатор вже писав про досягнення розробників штучного інтелекту у галузі медицини. Зокрема повідомлялося, що вчені створили модель штучного інтелекту, яка здатна виявляти онкологічні захворювання на знімках комп'ютерної томографії.
Розробку створили фахівці Королівського фонду Марсден, Лондонського інституту досліджень раку та Імперського коледжу Лондона. Вони використовували знімки близько 500 пацієнтів для написання алгоритму, який здатний ідентифікувати ракові пухлини. За словами автором дослідження, створена модель показала високу ефективність у ранній діагностиці онкологічних захворювань.
Алгоритм поки що знаходиться на ранній стадії розробки й для його впровадження в систему охорони здоров'я знадобляться додаткові дослідження. Проте вчені вже зараз вважають, що переваги штучного інтелекту у ранній діагностиці раку очевидні.
Нагадаємо, депутати Європарламенту 14 червня прийняли за основу законопроєкт, який має регулювати роботу систем штучного інтелекту, таких, як ChatGPT. Законодавці вважають, що вдасться досягти балансу між уникненням загроз і сприянням інноваціям у цій технології. Якщо країни-члени союзу підтримають ініціативу, це буде перший у світі закон про штучний інтелект.
Також ми писали, що штучний інтелект зможе замінити 300 мільйонів фахівців в різних галузях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.