“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Триденний візит німецького канцлера спрямований на розбудову співпраці між країнами та спільне розв’язання викликів міжнародної безпеки
Канцлер Німеччини Олаф Шольц здійснює триденну робочу поїздку до Китаю. Він має зустрітися з лідером КНР Сі Цзіньпіном, щоб обговорити подальшу співпрацю та виклики, які стоять перед міжнародним співтовариством, зокрема, російсько-українську війну, можливу інтервенцію в Тайвань та кліматичні загрози. Візит відбувається на тлі загострення довкола Ізраїлю, яке може перерости у велику регіональну війну.
У перший день у програмі канцлера заплановано відвідування заводу з виробництва водневих двигунів компанії Bosch у мегаполісі Чунцин, зустріч із місцевими чиновниками та студентами, а також прогулянка на човні по річці Янцзи, повідомляє Sueddeutsche. У понеділок Шольц вирушить до Шанхаю, а зустріч із лідером Піднебесної Сі Цзіньпіном і прем’єр-міністром Лі Цяном запланована в Пекіні на вівторок.
Востаннє Шольц, якого в ЄС критикували за надмірні симпатії до Китаю, відвідував Піднебесну восени 2022 року. Тоді західні лідери всерйоз розглядали можливість застосування росією тактичного ядерного озброєння проти України. Канцлер використав момент, аби обговорити загрозу із Сі Цзіньпіном, після чого Китай виступив із засудженням таких намірів Кремля.
Масштабний обстріл Іраном Ізраїлю, який відбувся в ніч проти неділі, 14 квітня, змушує геополітичних гравців швидше визначатися, яку сторону протистояння вони підтримують. Китай намагається створити враження рівновіддаленості від сторін конфлікту, але його союзницькі відносини з Іраном очевидні для всіх. Президент США Джо Байден оголосив про намір терміново скликати G7, членом якого є Німеччина, щоб виробити спільну позицію Заходу щодо цих подій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.