“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Китайские компании отказываются от уже законтрактованных партий украинского зерна
Уряд Китаю вирішив підтримати вітчизняних фермерів, що призвело до негативних наслідків для України. Справа в тому, що через нововведення китайські імпортери почали розривати контракти на поставку кукурудзи. Вони вже були законтрактовані й готувались до відправки.
Про це повідомило видання Bloomberg, посилаючись на анонімні джерела. Наразі мова йде про чотири-п'ять партій українського збіжжя, яке мали поставити у квітні- червні. Товар був вже законтрактований, але останньої миті контракти розірвали з ініціативи китайської сторони.
Зазначається, що відмови від поставок кукурудзи почали надходити останні два тижні. Враховуючи зміни у політиці Китаю, така тенденція може спостерігатись й надалі. При цьому не варто забувати, що Піднебесна є найбільшим імпортером кукурудзи у світі. І скасування імпорту збіжжя з України може вдарити по світовим цінам на цього.
Скасування угод на поставки української кукурудзи пов'язано з закликом митниці до трейдерів. Китайське відомство попросило їх обмежити імпорт, щоб зменшити надлишки кукурудзи на внутрішньому ринку, а також підтримати ціни напередодні посівної.
Проте цілком відмовлятись від імпорту трейдерам не обов'язково. Можна мішати продукт "з іншими інгредієнтами для корму тварин". Але імпорт повинен бути за нижчою ставкою.
Але складна ситуація не тільки з Китаєм. Країни ЄС теж обмежують імпорт зерна з України та посилюють контроль за ним. Болгарія, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина направили до Єврокомісії листа, у якому вимагають повернення мита на українське зерно. А все через недобросовісну конкуренцію. Начебто, через низьку ціну на таку продукцію з України вони втрачають свої експортні ринки.
І це після того, як у 2023 році наша країна відзвітувала про збільшення експорту. Але є й гарні новини у цьому секторі. Знищення кораблів Чорноморського флоту РФ Україною дало змогу аграріям подолати колапс зернового експорту та вийти фактично на той самий рівень, що був до початку повномасштабного вторгнення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.