“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українців просять зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки
В Україні для громадян створили інструкції, що робити і як поводитись у разі обстрілів. Дотримання простих правил можуть урятувати життя.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на інфографіку Служби безпеки України.
Пам'ятки створені на випадок артобстрілів, обстрілів системами залпового вогню та стрілецькою зброєю. Дотримання цих правил може врятувати життя у небезпечній ситуації.
1) Правила поведінки при артилерійських обстрілах із систем залпового вогню: Снаряд (ракету) можна помітити та відреагувати, залп реактивної установки видно. Вночі це яскравий спалах на горизонті, а вдень — димні сліди від ракет. Організуйте постійне спостереження та тримайте в полі зору будинки та будівлі, які знаходяться поруч і їх можна використовувати як укриття. Після сигналу сирени є кілька секунд, щоб сховатися.
Ховайтеся в підвалі, вибирайте місце в кутку між несучими стінами і недалеко від вікон і дверей, щоб в разі чого миттєво покинути будинок. Не виходьте з укриття, не зачекавши хоч би 10 хвилин після закінчення обстрілу.
2) Правила поведінки під час артобстрілу. Під час артилерійського, мінометного обстрілу або авіаційного нальоту не залишайтеся у під'їздах та на сходових клітках. Також небезпечно ховатися в панельних будинках, біля автомобільної техніки, АЗС та під стінами будинків із легких конструкцій. Якщо ведеться вогонь артилерії, мінометний обстріл, авіаційне бомбардування лягайте на землю, туди, де є невелике заглиблення. Закривайте вуха руками і відкрийте рот — це врятує від контузії. Самі не розбирайте завали, чекайте на фахівців.
3) Правила поведінки під час обстрілу стрілецькою зброєю. Найкраще сховатися у ванній кімнаті. Коли це неможливо, потрібно лягти, прикрившись предметами, які можуть захистити від уламків і куль. Якщо ви потрапили під стрілянину на відкритому місці, краще впасти на землю та закрити голову руками. Ефективним захистом стане будь-який виступ, навіть тротуар. Не намагайтеся сховатися за автомобілями та магазинами – вони часто стають мішенями.
Якщо ваше житло знаходиться в зоні регулярного обстрілу, потрібно зміцнити вікна (наприклад, скотчем) – це допоможе уникнути розльоту осколків скла. Бажано взагалі закрити вікна, мішками з пісками чи меблями.
Нагадаємо, Путін вночі 24 лютого оголосив про початок воєнної операції на Донбасі. Своє рішення він мотивував зверненням ватажків «ДНР» та «ЛНР». У зв'язку з цим в Україні запровадили воєнний стан. За інформацією Держприкордонслужби України, російська військова техніка порушила державний кордон України у Чернігівській, Сумській, Луганській, Харківській областях.
Окрім того, окупанти РФ без розпізнавальних знаків загрожують острову Зміїний, наші воїни тримають оборону.
Також Інформатор писав, що через обстріл військової частини на Одещині загинуло 18 людей, ще 6 постраждалих дістали з-під завалів рятувальники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.