У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Як шахраї намагаються заробити на діяльності уряду
3-го жовтня ЦПД повідомив про поширення нової шахрайської схеми. У ряді фейкових Facebook-сторінок почали розповсюджувати обіцянки виплатити «кожному українцеві» по 7 тисяч гривень. Кошти начебто беруться від конфіскованих активів рф.
Центр протидії дезінформації закликає українців не вірити в цей фейк. Шахраї заявляють, наче уряд вирішив роздати кошти від конфіскованих російських активів усім українцям. У підсумку вийшло по 7 тисяч гривень для кожного. Порожні обіцянки не підкріплено жодними офіційними даними.
«Зокрема, спільнота «Info Plus» поширила рекламний допис із текстом “підписано Закон, який дозволяє всім українцям отримати компенсацію із конфіскованих активів рф. Для отримання виплати необхідно пройти за посиланням”», – зазначили в ЦПД.
Варто зазначити, що посилання переводить користувача на сайт «Єдиний Компенсаційний Центр». Там заявлено, наче для отримання виплат потрібно пройти таку-собі «процедуру оформлення». Далі ж починається стандартна шахрайська схема – просять дані банківської карти, аби сплатити «комісійний збір», який начебто повернуть за добу. Звичайно, нікому нічого повертати не будуть і жодних таких виплат не існує.
«В Україні не існує жодного закону чи іншого нормативного акта, який дозволяє українцям отримати компенсацію із російських конфіскованих активів», – відповіли в Центрі.
У жодному випадку не надавайте свої персональні дані неперевіреним ресурсам та людям. Шахраї часто використовують подібні методи, аби красти гроші в людей.
Злочинці, які бажають отримати легкі гроші, часто вдаються до методів кібершахрайства. Серед іншого найбільш популярними серед крадіїв є методи, коли вони обіцяють з того чи іншого приводу грошову винагороду, натомість забираючи гроші у вас. Це може бути фейковий виграш у лотереї, неіснуючі соціальні виплати та інше. Натомість вони просять ваші персональні дані та дані банківських карток.
Існує чимало правил, які допоможуть вам вберегтися від інтернет-шахраїв. Одне з основних, пам’ятайте, що при соціальних виплатах чи виграшах від вас не вимагатимуть гроші за сплату неіснуючих «зборів». Крім цього, для переведення коштів на ваші рахунки відправнику потрібно знати лише номер вашої банківської картки або номер рахунку. Якщо крім цього відправник вимагає й інші персональні дані, то скоріш за все він хоче відібрати ваші гроші, а не дати щось вам.
Нагадаємо, чи посилить ЄС санкції проти росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.