"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пункт пропуску Вікову-де-Сус знову працює
У п'ятницю, 19 січня, румунська сторона розблокувала рух вантажівок у пункті пропуску "Вікову де Сус - Красноїльськ". Це сталося після десяти днів блокади, яку проводили румунські фермери на знак протесту проти підвищення цін на пальне на погіршення умов для заробітку.
Про розблокування пункту пропуску повідомили у ДПСУ. Прикордонники додали, що проїзд усіх категорій транспортних засобів у пункті пропуску "Красноїльськ" здійснюється у звичайному режимі. Однак слід пам'ятати, що у цьому пункті пропуску можна перетнути державний кордон України з Румунією тільки порожнім вантажним транспортним засобам.
Румунські фермери продовжують блокувати кордон з Україною. Так, 18 січня вони заблокували третій пункт пропуску на кордоні з Україною – Халмеу-Дякове. Рух вантажівок з України тимчасово призупинено для проїзду легкових автомобілів, а тривалість блокування невідома. Раніше румунські фермери заблокували ще два переходи: Сірет-Порубне та Віцову-де-Сус-Красноїльськ.
Протести румунських перевізників і фермерів тривають з минулого тижня. Перевізники та фермери протестують, зокрема, через високі акцизи на дизпаливо та ціни на страхування цивільної відповідальності, труднощі на кордоні через велику кількість транспортних засобів з України, а також ряд законодавчих змін, які набули чинності на початку року. Фермери очікують різних форм підтримки від держави, пояснюючи це тим, що через посуху у попередні роки, наслідки війни в Україні та преференції для місцевих виробників, а також коливання цін на сільськогосподарську продукцію погіршилися умови їх діяльності.
Після переговорів з представниками фермерів прем'єр-міністр і міністр сільського господарства Румунії оголосили, що досягнуто згоди щодо більшості вимог фермерів. Втім, протести тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.