Розпочати проведення перепису населення можна буде не раніше 2022 року, - Немчінов

Читати російською

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов заявив, що говорити щодо проведення перепису населення в умовах карантину та поширення коронавирусної інфекції взагалі не варто.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу «Дім», повідомляє Інформатор.

«Для того, щоб запустити правильний процес перепису, як мінімум за півтора року до його початку, необхідно здійснити ряд важливих кроків. Якщо почати цей процес у липні-серпні 2020 року, ми можемо говорити про початок перепису у 2022 році», - пояснив Немчінов.

За словами міністра, зараз існує чимало ефективних методів оцінки чисельності населення країни, але слід враховувати, що у державі живе чимало людей, які, наприклад, не користуються інтернетом та електронними гаджетами, та можуть залишитися неврахованими.

Немчінов також зазначив, що говорити щодо проведення перепису населення в умовах карантину та поширення коронавірусної інфекції взагалі не варто.

«Ми ж розуміємо, що в умовах карантину немає можливості забезпечити безпеку самих переписувачів, допоки немає вакцини. Ми не можемо допускати до перепису кілька десятків тисяч осіб, які повинні фізично контактувати з сотнями та мільйонами громадян», - резюмував він.