«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Королева Весна, молодша сестра Сніжної Королеви, яка завжди ії перемагає. Колись давно в дитинстві Вона обрала дарувати тепло, любов та радість людям.
Ворог зменшив кількість російських ракетоносіїв в Чорному морі, але загроза залишається
У четвер, 4 травня, в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться два надводних ракетоносії. Загальний залп ракет складає близько 16. Загроза завдання окупантами ударів по Україні залишається високою.
Про це в ефірі телемарафону заявила речниця Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк. Наразі на бойовому чергуванні в Чорному морі залишаються два російські надводні ракетоносії. Їх загальний залп становить до 16 ракет типу "Калібр". Рівень ракетної загрози оцінюють як високий, оскільки ворог у відчаї може "переступити червону межу".
"16 високоточних ракет можуть бути застосовані по території України. Бачимо, що ворог доведений до відчаю і може переступити ту червону межу, за якою починається стратегічний запас ракет, який не варто торкати", - пояснила Гуменюк.
Окупанти останнім часом змінили тактику застосування ракет проти України. Зараз вони прицільно б'ють по цивільних. Є декілька причин, які переслідує ворог. Про це нещодавно розповів радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.
"Абсолютно очевидно, що певна зміна тактики є. У цьому немає сумнівів, тому що вони завдають прямих ударів саме по цивільних, багатоквартирних будівлях або місцях, де є багато житла цивільного населення", - заявив Подоляк.
За його словами, за допомогою такої тактики ворог хоче спровокувати певні реакції, наприклад, прискорити контрнаступ, щоб Україна не займалася підготовкою, а пішла розлюченою в атаку. Подоляк додав, що також противник може намагатися вплинути на країни Заходу, які під враженням від убивств мирних українців можуть вимагати термінових переговорів.
"Третя причина - вони хочуть зрозуміти, чи можна атакувати не лише за тими траєкторіями, за якими вони атакували взимку і восени, чи можна атакувати в обхід наших систем ППО цивільне населення. І вони дивляться, чи повністю ми закрили небо, чи ні", - додав Подоляк.
При цьому серед можливих причин - спроба росіян зрозуміти, чи буде в них опція зламати українців за допомогою атак на цивільне населення у разі провалу на лінії фронту. У будь-якому разі не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги.
Нагадаємо, загарбники почали застосовувати крилаті авіабомби. Крім того, у ЗСУ розповіли, коли чекати нову масовану ракетну атаку по Україні
Також Інформатор писав, що окупанти можуть частіше обстрілювати житлові будинки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.