Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Масований удар ворога може бути й комбінованим
Окупанти поступово готуються до нових ракетних атак по Україні. Про це свідчить досить довга пауза без масованих обстрілів. Ворог тримає у Чорному морі ракетоносії, що споряджені та готові до використання.
Про це в ефірі "Еспресо" розповіла керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона запевняє, що навряд чи у противника вистачить сил, засобів та часу на підготовку кількох таких ударів, але на один, напевно що, назбирають.
"Така довга пауза, яка витримується ворогом від крайнього масованого ракетного удару, може свідчити про підготовку до якогось значущого, за його мірками, повторення масованої ракетної атаки. Навряд чи у противника вистачить сил, засобів та часу на підготовку кількох таких ударів, але на один, напевно що, назбирають. Цілком ймовірно, що такий удар ворожі війська можуть присвятити якраз своїм сакральним датам, як вони люблять це робити з певним символізмом, тобто в районі 9 травня. Треба розуміти, що підступність агресора досить потужна, тому вони можуть, враховуючи наші очікування 9 травня, використати цей елемент атаки раніше. Відповідно, не варто міцно прив'язуватися до якоїсь дати. Треба усвідомлювати, що у морі є російські ракетоносії, що споряджені та готові до використання, тому ракетний удар може бути у будь-який час, у тому числі й з залученням авіації та "шахедів", - зауважила Гуменюк.
Вона додала, що масований удар ворога може бути й комбінованим з використанням хвильової технології, як ворог це робив раніше. Тож не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги.
Окупанти зрозуміли, що за допомогою ракетних ударів не в змозі "погасити" енергетичну систему України. Згідно з даними відкритих джерел, у рф залишилося не більше 450 ракет всіх типів. Тому країна-агресорка може змінити тактику обстрілів. Таку думку у своїй колонці для Главреда висловив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, навесні та влітку під удар частіше може потрапляти прифронтова зона.
Нагадаємо, у ЗСУ попередили про нову небезпечну повітряну тактику окупантів. Крім того, загарбники почали застосовувати крилаті авіабомби.
Також Інформатор писав, що окупанти можуть частіше обстрілювати житлові будинки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.