Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Роман 8-річної моделі та 13-річного блогера: дитячий омбудсмен звернувся до поліції та соцслужб
У вівторок, 15 березня, в соціальних мережах розгорівся скандал навколо любовних відносин 8-річної моделі та блогерки Мілани та 13-річного хлопчика Павла. У своєму Instagram дівчинка повідомила, що почала зустрічатися з хлопцем і виклала кілька фото і відео романтичного характеру. Багато користувачів впевнені, що таким чином батьки дітей піднімають "хайп", щоб привернути увагу та заробити грошей. Сама ж мама дівчинки пояснила, що у Мілани та Павла любов, і нічого поганого в цьому вона не бачить.
На ситуацію відреагував уповноважений з прав дітей Микола Кулеба. На своїй сторінці у Facebook він написав,що вже звернувся з цього приводу до кіберполіції, прокуратури, соціальних служб та МВС, передає Інформатор .
"Правоохоронці після встановлення фактів повинні з'ясувати, чи є підстави для притягнення до відповідальності батьків або інших осіб, які можуть бути причетні до виготовлення такого контенту. Я вважаю неприпустимим і таким, що порушує права дітей, створення такого контенту за участю дітей. Це сексуалізує образ дитини і може призвести до залучення тисяч дітей до сексуального насильства та експлуатації ", - пояснив омбудсмен.
Подібний контент він назвав аморальним і провокаційним.
"Це природньо для дітей - копіювати поведінку інших і намагатися довести, що вони дорослі. Досить часто вони обирають оманливий шлях, щоб цього досягти. Діти не можуть критично оцінити наслідки такої поведінки. Дуже прошу батьків бути мудрими і уважними до того, в яких соціальних мережах спілкуються ваші діти, що вони публікують, за ким спостерігають. Хто є їх «кумирами». Від цього впливу залежить, якими вони будуть сформовані, і все їхнє подальше життя", - підсумував Микола Кулеба.
Раніше ми повідомляли, що в Луцьку школярі танцювали для TikTok на могилах.Поліція відкрила справу.
Також Інформатор розповідав, що в Україні збирають підписи за заборону TikTok.