“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поки невідомо, чи буде рф і надалі таким чином обходити санкції
росія знайшла спосіб обходити нафтові санкції. Для цього вона змішує свою нафту із єгипетською у нафтовому терміналі «Ель-Хамра».
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg.
Так, 24 липня вантаж із близько 700 000 барелів російської нафти доставили на єгипетський нафтовий термінал «Ель-Хамра» на середземноморському узбережжі. Через кілька годин інше судно забрало партію з порту, яка могла включати частину або весь вантаж російської нафти.
«Через можливе змішування нафти складно відстежити кінцевий пункт призначення вантажу, тож, тенденція приховувати поставки російської нафти посилюється, оскільки європейські покупці почали уникати її після вторгнення росії в Україну», – йдеться в повідомленні.
Поки невідомо, чи буде «Ель-Хамра» і далі використовуватись для потоків російської нафти, чи це був одиничний випадок.
Єгипет уже використовується росією як транзитний шлях для мазуту.
Раніше танкери, що перевозили російську нафту, здійснювали перевалку вантажів із судна на судно біля іспанського міста Сеута в Північній Африці, а останнім часом – в центральній частині Атлантичного океану. Це незвичайне місце для такої складної операції, яка зазвичай проводиться в захищених прибережних місцях.
Ще одне перевантаження сирої нафти, мабуть, сталося в червні біля Джохора, недалеко від Сінгапуру. Район вже став місцем перевалки вантажів іранської нафти, що прямують до Китаю.
Заборона Європейського Союзу на поставки нафти з Москви, а також на надання страхових та інших транспортних послуг має набути чинності наприкінці цього року, що посилить тиск на рф.
Нагадаємо, ми писали, чи вб’є нафтове ембарго російську економіку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.