Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У столиці рівень води поступово знижується, але загроза нового паводку залишається високою. Підтоплення очікуються наприкінці квітня - початку травня. У цей час синоптики попереджають про нову хвилю потужних опадів
У Києві поступово спадає вода, але поки зарано стверджувати, що паводок відступає. Повінь здатна вдарити з новою силою повторно - наприкінці квітня або на початку травня. У цей час столицю "накриють" потужні зливи.
Принаймні такий прогноз на найближчий час озвучив очільник КМВА Сергій Попко.
Розвиток ситуації з паводком базується на попередженні від синоптиків, у якому йдеться про те, що Київ опиниться в полоні сильних злив. Дощі можуть спровокувати значні підтоплення територій, а де саме їх чекати - вже можна зрозуміти з інформації про минулі підтоплення, втім паводок очікується слабшим, тому водопілля може й оминути Київ.
Очільник КМВА додав, що нова хвиля паводка не загрожує промисловим підприємствам та житловим районам Києва, адже рівень води у річці Дніпро не повинен вийти за максимально передбачуваний.
Попко також відзвітував про падіння рівня води за минулу добу і наголосив, що воно стало рекордним - вода відступила на 20 см у порівнянні з минулим днем.
Станом на 10:00 24.04.2023 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 283 см, - додав Попко.
У квітні до Києва прийшла "велика" вода. Столиця пережила один із найпотужніших паводків за свою історію. Кияни сприйняли стихію по-різному, але більшість городян жваво фотографувались на фоні залитих водою великих площ землі. Багато хто хвилювався за свої помешкання, а рятувальники працювали у посиленому режимі. Набережні Києва "пішли" під воду, затопивши лавочки, відпочинкові зони, пляжі.
Масові затоплення спровокували дискусію про ймовірну причетність до повені білорусі та росії.
Паводок зачепив й інші міста та регіони України. Приміром у Дніпрі вода підтопила храм Іоана Хрестителя.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що через підняття води в річках затопило Волинську, Київську, Рівненську, Черкаську та Чернігівську області. З берегів вийшли ріки Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь та Західний Буг. В результаті без транспортного сполучення залишилися 30 населених пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.