У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
У річці Дніпро продовжується підійматися рівень води
Внаслідок підйому води у річці Дніпро в Києві вулиці продовжують ховатися під воду. Місцеві жителі вимушені користуватися тільки більш високими переходами та стежками, оскільки інші опинилися під водою. Навіть лавки, з яких можна було милуватися набережною, тепер частково під водою.
Інформатор зібрав фотографії з соцмереж, якими поділилися жителі Києва. Вулиці столиці плавно перетворюються на Венецію, але навряд чи там вийде проїхати гондолою. Забори, переходи, стежки та навіть набережна тепер місце, де теоретично можна ловити рибу.
На Набережно-Хрещатицькій вулиці до води тепер не треба “спускатися”. Частина місцевого декору вже пішла під воду. Шляхів для пересування стало значно менше. Водночас, дехто з місцевих таки вирішив спробувати піймати рибину в такій ситуації.
Дехто з місцевих, коли рівень води активно підіймався, опинився в пастці.
Вода заповнює Оболонську набережну, парк "Наталка" та прибережну зону на Русанівці. Якщо зі столичних лавок тепер і милуватися видом на набережну, то тепер тільки сидячи на їхніх спинках.
Місця, де набережна трохи спускається ближче до води, тепер повністю під водою.
Київські острови тепер ще більше опинилися під водою. З переходами до них ще важче. Водночас, машини місцями вимушено перетворилися на плавзасоби.
Ситуація на Трухановому острові і в Гідропарку не краща. Під воду пішов пляж "Молодіжний". Крім пляжів та набережних районів затопило також дорогу, яка веде на бази.
Раніше Віталій Кличко попереджав киян, що на окремих територіях столиці є високий ризик підтоплень. Усе через збільшений рівень водопілля. Гідрослужби столиці переведені в посилений режим. Мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що для багатоповерхівок та промислових об’єктів загрози немає. Проте, ризик підтоплення окремих територій залишається.
У КП Плесо також попереджали про масштабну повінь, що очікується найближчими тижнями. Рівень опадів був вищий за минулорічний, тож водопілля виявилося значно сильнішим. Найбільша загроза повені для окремих територій приватної та садово-дачної забудови в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах. Також підтопити може прирічкові території інших районів.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, якою буде погода в Україні на Великдень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.