“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під водою опинилися лави, вбиральня і комірчина охорони
У Дніпрі підтопило храм на Січеславській Набережній. Підтопленим залишається територія храму на площі 15 квадратних метрів. Мова йде про церкву Іоана Хрестителя.
У воді потопає нижній ярус храму на честь Собору Св. Іоанна Хрестителя, який знаходиться на Січеславській Набережній. Там також прибило сміття і рослинність до огорожі. Під водою опинилися лави, вбиральня і комірчина охорони.
Не пощастило також усім прибережним кафе і ресторанам вздовж Січеславської Набережної, від готелю «Дніпропетровськ» - до «Паруса». Особливо тим, в яких є літні майданчики на рівні води. Не рятують навіть барикади з мішків з піском.
В регіоні зберігається «червоний» рівень небезпеки підтоплень. Всього в області станом на 18 квітня підтоплені 1 храм, 170 садових будинків і 333 приватних домоволодіння. Поступово погіршується ситуація і в центрі Дніпра.
Є теорія, що причина паводка начебто в тому, що Білорусь та Росія вирішили «відкрити шлюзи на притоках Дніпра». Через це вода й затопила Україну. Проте ця малоймовірно, адже 10 квітня повінь спричинила прорив дамби під Гомелем неподалеку від кордону з Україною. До зони підтоплення потрапило 4 населені пункти та також 6 садівницьких товариств.
Є ймовірність того, що причиною підтоплення, окрім весняного щорічного паводка, може бути закритий шлюз на Каховському водосховищі, що перебуває під контролем російських окупантів. Це спричиняє збільшення рівня води, а відтак відбувається підтоплення в тому чи іншому місці.
Нагадаємо, в Україні через підняття води в річках затопило Волинську, Київську, Рівненську, Черкаську та Чернігівську області. З берегів вийшли ріки Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь та Західний Буг. В результаті без транспортного сполучення залишилися 30 населених пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.