Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У столиці підтоплені заплавні території: парк "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки у районі Осокорків
Станом на п'ятницю, 21 квітня, аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано. Падіння рівня води в Дніпрі спостерігається вже кілька діб поспіль. Пік весняного водопілля для столиці очікується 22 квітня.
Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації. Зазначається, що зберігається II рівень небезпеки гідрологічних явищ - (помаранчевий).
"Станом на 21 квітня рівень води річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 324 см. А це на 13 см менше вчорашнього. Падіння рівня води в Дніпрі спостерігається вже кілька діб поспіль. За ці останні дні рівень води в Дніпрі в межах Києва впав вже на понад 30 см. Але зберігається II рівень небезпеки гідрологічних явищ - (помаранчевий). Критичний для Києва рівень — це показники понад 9 400 см", - йдеться у повідомленні.
Внаслідок пропуску весняного водопілля через Київську ГЕС, у столиці утримується підтоплення заплавних територій — острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, також Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків та спостерігається часткове затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок. Аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано.
За прогнозами Укргідрометцентру, пік весняного водопілля для столиці очікується в суботу, 22 квітня. Але передбачуваний максимальний рівень водопілля на Дніпрі в межах Києва не несе загрози промисловим об’єктам і житловим масивам міста.
"З усім тим, усі потрібні служби столиці готові до можливих надзвичайних ситуацій", - сказав начальник КМВА Сергій Попко.
Станом на 21 квітня гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни. Залишаються підтопленими 1 тисяч 490 дворогосподарств (Чернігівська – 488, Дніпропетровська – 204, Кіровоградська – 323, Київська – 210, Черкаська – 140, Полтавська – 107 та Волинська – 18) та 247 будинків (Дніпропетровська – 89, Кіровоградська – 87, Черкаська – 40, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2). У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 21 тисячу 473 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 33 населених пунктів (Чернігівська – 32 та Київська – 1). Всього підрозділи ДСНС відкачали 810 м куб. води (з початку робіт – 17 тисяч 239) та перевезли 250 людей (з початку робіт – 2 тисяч 689). Гідрологічна ситуація перебуває на посиленому контролі ДСНС.
Раніше ми писали, що у Київський області підтопило тимчасову переправу до селища. Крім того, з'явилися фото наслідків підтоплення Києва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.