Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
У травні президент продовжив санкції проти цієї соцмережі
Активізація роботи російських соціальних мереж напередодні виборів може становити загрозу національній безпеці країни. Напередодні адміністрація соцмережі "Вконтакте" заявила, що нею можна користуватися без VPN.
Як передає Інформатор,про це заявив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк, повідомляє прес-служба відомства .
За його словами, після застосування санкцій щодо "Вконтакте", спецслужби РФ з використанням можливостей розробників програмного забезпечення шукають нові методи обходу санкцій. Зокрема, нещодавно в черговий раз була оновлена робота проксі в мобільному додатку та надано доступ до соцмережі "ВКонтакте" українським користувачам.
"З моменту застосування санкцій ми бачимо періодичне поширення інформації щодо відновлення доступу до цієї соцмережі на території України навіть не дивлячись на нестабільну роботу проксі. Ми впевнені, що цей додаток використовується російськими спецслужбами для збору даних про громадян України та всіх, у кого він встановлений", - зазначив Демедюк.
Він також додав, що активізація роботи програми має на меті поширення дезінформації задля впливу на громадську думку українців та маніпулювання нею.
"Такі дії зазвичай проводяться напередодні знаменних подій. Зараз це проведення в Україні місцевих виборів", - підкреслив Демедюк.
За його словами, зараз українські кіберспеціалісти з іноземними партнерами працюють над тим, щоб блокування додатку "Вконтакте" залишалося в силі.
Нагадаємо, "Вконтакте" в Україні заблокували в травні 2017 року. Рівно через три роки президент Володимир Зеленський своїм указом продовжив ці санкції.
Відзначимо, 12 вересня соцмережа опублікувала звернення до українських користувачів. Воно було позначено в кольори українського прапора та дописано державною мовою.
"Користуйтеся VK як і раніше, без всяких VPN. Ми поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, тому з'єднання тепер стабільніше", - йшлося в повідомленні.
Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що доручив розібратися в проблемі та готує заходи у відповідь.