Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російський диктатор пробуде у Білорусі два дні, інших подробиць не повідомляють
Ввечері 23 травня російський диктатор Володимир Путін прибув до Білорусі з офіційним візитом. Незадовго до цього про майбутній візит Путіна до вотчини самопроголошеного президента Олександра Лукашенка повідомили у Кремлі. Попередньо, візит буде тривати два дні.
Про приліт Путіна в аеропорт Мінська повідомили 23 травня російські ЗМІ. Літак диктатора вже приземлився, на землі його зустрічав безпосередньо сам Олександр Лукашенко, який не міг проігнорувати візит "старшого товариша".
Відомо, що російський диктатор проведе у Мінську два дні – 23 та 24 травня. Більше поки що жодних подробиць про мету візиту та питання, які будуть обговорювати диктатори, не повідомляється.
Нагадаємо, що "блакитна мрія" Путіна – втягнути Білорусь у війну проти України. Сам Лукашенко регулярно звинувачує Україну в якихось "провокаціях" на кордонах, проводить "перевірки бойової готовності", але воювати не лізе – на північному кордоні потужні укріплення та чималеньке угруповання українських військових.
Але все одно з Білорусі періодично долинають тривожні сигнали. Як-то войовничі заяви Лукашенка, новини від білоруських залізничників чи раптова перевірка боєготовності ядерної зброї. Однак експерти сходяться в думках, що наразі Мінськ не планує активно втручатися у війну в Україні. Принаймні, поки що.
Раніше "Інформатор" писав, що журналісти знайшли ймовірне місце, де РБ тримає свою ядерну зброю. Воно знаходиться за 200 кілометрів від кордону з Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.