Заплющте очі й відчуйте цей вайб: старі касети, розтягнуті светри, шум студентських коридорів, безкінечних тусовок у гуртожитках і на квартирах, де час ніби зупинявся. Треком «Ла Ла Ла» ми вирішили повернути вас у ту саму епоху 90-х та «нульових»!
Аналітики називають малоймовірним те, що Кремль негайно піде на радикальні зміни в командуванні
Російський президент володимир путін, ймовірно, не буде звільняти Сергія Шойгу з посади міністра оборони рф. Бо це виглядатиме ніби диктатор пішов на шантаж ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. При цьому на посаду міністра оборони вже просувають губернатора Тульської області Олексія Дюміна.
Про це йдеться у новому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). Аналітики не вірять, що путін швидко проведе ротації військового керівництва.
"Кремль, ймовірно, намагається дати сигнал, що Шойгу поки що збереже свою позицію і що путін не піддасться на спробу шантажу Пригожина... Наразі незрозуміло, чи замінить Кремль Шойгу і Герасимова, але малоймовірно, що Кремль негайно піде на такі радикальні зміни в командуванні, оскільки це мало б вигляд поступки вимогам Пригожина. Раніше ISW вже повідомляв, що путін цінує лояльність, а Шойгу і Герасимов продемонстрували свою відданість путіну", - кажуть аналітики ISW.
У звіті також зазначається, що доказом того, що Шойгу не звільнятимуть, може бути те, що 26 червня Шойгу начебто відвідав певний російський передовий командний пункт Західної групи військ в Україні. Це була його перша публічна поява міністра оборони після бунту Пригожина. Під час своєї поїздки Шойгу мав зустріч із командувачем цієї групи військ Євгеном Нікіфоровим й дав йому завдання не допустити просування ЗСУ на фронті. Водночас Шойгу не відвідував штаб російських військ у Ростові-на-Дону після захоплення міста вагнерівцями й не зв'язувався якимось іншим чином із російськими силами на півдні України після завершення заколоту Пригожина.
Російські "воєнкори" продовжують спекулювати на темі зміни військового командування росії. Зокрема, вони вказують, що на посаду міністра оборони замість Шойгу може бути призначений губернатор Тульської області Олексій Дюмін.
В українських спецслужбах припускають, що ватажку ПВК "Вагнер" пообіцяли серйозні перестановки у військовому керівництві росії, тому заколот припинився. Йдеться про звільнення міністра оборони рф Сергія Шойгу, начальника Генштабу рф Валерія Герасимова та інших посадовців, з якими конфліктує Пригожин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.