"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Герцог зустрівся з українськими студентами, жінками та дітьми
Британський принц Вільям під час візиту до Польщі відвідав один з притулків для українських біженців у Варшаві. В ньому наразі проживають близько 300 українських жінок та дітей. Монарх пограв з дітьми у хованки та настільний теніс, а також поспілкувався з українськими студентами. Вільям опублікував фото та відео спілкування з українцями на своїй сторінці в Instagram.
"Привітна громада та волонтери багато роблять для того, щоб допомогти тим, хто потребує цієї допомоги. Це завдяки їхній праці 300 українських жінок і дітей, які перебувають в цьому осередку, можуть знайти прихисток після досвіду, пов’язаного з війною”,- написав принц.
Герцог також провів зустріч з українськими студентами. Одна зі студенток, Вікторія Сергійчук, розповіла британському монарху свою історію про рідний для неї Херсон та її університет під час війни.
"Принца зацікавило, як студенти з України потрапили до Польщі та чим тут займаються, як розвиваються і чи планують повертатися додому. Звісно, Вікторія поділилася своїм досвідом і сказала, що в Польщі добре, але наш дім це Україна, яку потрібно розвивати", - розповів ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.
Посмотреть эту публикацию в InstagramПубликация от The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)
Навесні запрацювали нові правила для українців у Польщі. З березня статус PESEL UKR став обов’язковим для громадянина України, який хоче залишитись у Польщі, на його оформлення надають лише 30 днів.
Окрім того, необхідно відмовитися від статусу тимчасового захисту в Польщі при виїзді в іншу країну ЄС від 30 днів - під час повернення до Польщі отримати статус більше не буде можливості. Якщо громадянин України перебуває понад 30 днів поза Польщею, він автоматично втрачає PESEL.
Нагадаємо, з весни 2023 року українські біженці, які перебувають у Польщі понад 120 днів і проживають у наданому їм житлі, мають покривати половину вартості проживання, при цьому ліміт становить 40 злотих на день (8,50 євро). Звільнено від виплат за житло соціально незахищені категорії населення, такі як діти, пенсіонери, вагітні жінки, батьки-одиначки, батьки дітей віком до 12 років та особи, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.