RU
Головна
Україна
Події
12:30, 5 Квітня

Президент Молдови Санду відреагувала на викрадення українського судді Чауса

Президент Молдови Санду відреагувала на викрадення українського судді Чауса

Чауc ще у 2016 році втік з України до Молдови

Президент Молдови Майя Санду відреагувала на викрадення українського судді Миколи Чауса. Вона доручила поліцейським розібратися в ситуації, назвавши її неприпустимою.

Про це Санду написала у Facebook,- передає Інформатор .

«Неприпустимо, щоб в Молдові зникали люди, незалежно від того, чи є вони громадянами країни чи ні, незалежно від того, доведена чи ні їхня вина в скоєнні злочину», - заявила Санду.

Вона зажадала від міністерства внутрішніх справ і служби інформації і безпеки в найкоротші терміни з'ясувати ситуацію.

«Прошу керівництво МВС, головне відомство, відповідальне за безпеку громадян, а також СІБ прояснити це тривожне зникнення іноземного громадянина на території Молдови», - закликала Санду.

Відзначимо, що 3 квітня група озброєних чоловіків викрала екс-суддю Миколу Чауcа в центрі Кишинева. Чаус був оголошений в міжнародний розшук у листопаді 2016 року з метою арешту і подальшої екстрадиції до України. Його підозрюють в отриманні 150 тис. доларів хабара, якого він заховав у скляній банці.

Суддя скористався суддівської недоторканністю і уникнув арешту, а потім втік з України до Молдови і здався молдавським правоохоронцям, попросивши притулку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський і Санду зустрілися в Києві,це її перший візит після обрання президентом Молдови. Крім того, Санду констатувала, що україно-молдавський діалог на рівні президентів в останні роки був припинений.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.