Головна
Україна
Події
17:25, 21 Лютого
Информатор UA

Интро

Україна зберігає авіасполучення з усіма ключовими містами Європи. Наразі розглядається питання щодо заміни деяких скасованих рейсів українськими авіаперевізниками.  Про це на брифінгу щодо ситуації на ринку авіаперевезень розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, - передає Інформатор. "Небо над Україною залишається відкритим. На сьогодні ситуація у повітряному просторі України керована, стабільна", - сказав Кубраков. Він зазначив, що зараз забезпечено авіасполучення України з усіма ключовими містами Європи. За його словами, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями щодо запуску додаткових рейсів на маршрутах, де іноземні авіакомпанії вирішили скасувати рейси. У зв'язку з тим, що авіакомпанія Lufthansa тимчасово скасувала польоти з Києва та Одеси, МАУ вже відкрила продаж квитків до Мюнхену та Женеви для забезпечення авіасполучення. Компанія також додасть кілька літаків, які літатимуть цими маршрутами.  Нагадаємо, авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ. Крім того, три авіакомпанії призупинили польоти в Україну. Також Інформатор писав, що норвезька авіакомпанія припинила польоти над Україною. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

"Повітряна блокада України": що робитимуть зі скасованими рейсами

Читать на русском

Мінінфраструктури заявило, що незважаючи на всі інформаційні атаки, небо над Україною залишається відкритим

Читать на русском
"Повітряна блокада України": що робитимуть зі скасованими рейсами

Мінінфраструктури заявило, що незважаючи на всі інформаційні атаки, небо над Україною залишається відкритим

Україна зберігає авіасполучення з усіма ключовими містами Європи. Наразі розглядається питання щодо заміни деяких скасованих рейсів українськими авіаперевізниками. 

Про це на брифінгу щодо ситуації на ринку авіаперевезень розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, - передає Інформатор.

"Небо над Україною залишається відкритим. На сьогодні ситуація у повітряному просторі України керована, стабільна", - сказав Кубраков.

Він зазначив, що зараз забезпечено авіасполучення України з усіма ключовими містами Європи. За його словами, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями щодо запуску додаткових рейсів на маршрутах, де іноземні авіакомпанії вирішили скасувати рейси. У зв'язку з тим, що авіакомпанія Lufthansa тимчасово скасувала польоти з Києва та Одеси, МАУ вже відкрила продаж квитків до Мюнхену та Женеви для забезпечення авіасполучення. Компанія також додасть кілька літаків, які літатимуть цими маршрутами. 

Нагадаємо, авіакомпанія Bees Airline виведе усі свої літаки з України через загрозу вторгнення РФ. Крім того, три авіакомпанії призупинили польоти в Україну.

Також Інформатор писав, що норвезька авіакомпанія припинила польоти над Україною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.