«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону
Через ворожі обстріли у Донецькій області знеструмлювалася шахта, у Сумській поранено енергетиків. Тим часом на енергооб'єктах тривають ремонти.
Пресслужба Міністерства енергетики України повідомляє, у суботу, 2 вересня, у Донецькій області через обстріли відключилася лінія електропередачі 110 кВ, яка живила шахту поблизу Торецька. На момент знеструмлення під землею було 27 шахтарів, усіх вивели на поверхню. Пошкоджену лінію відремонтовано. На Сумщині під час проведення оглядових робіт у Шосткинському районі під обстріл потрапила бригада енергетиків. Поранені 27-річний електромонтер і 31-річний водій. Енергетиків каретою швидкої доправили в місцеву лікарню. Загрози життю немає.
"На Харківщині через обстріли пошкоджено лінію електропередачі 110 кВ. Через це на кілька годин було знеструмлено більше ніж 9 тисяч споживачів, їх вдалося заживити за резервними лініями. Ремонтні роботи будуть проведені з дозволу військових. Залишається також знеструмленою частина споживачів у Запорізькій, Херсонській, Чернігівській та Дніпропетровській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація", - додали у Міненерго.
Також через негоду у Чернівецькій області вимикалося 11 ліній електропередачі 10 кВ, що призвело до знеструмлення більше ніж 13 тисяч споживачів у 25 населених пунктах. Ремонтні роботи тривають.
У Херсоні енергетики продовжують відновлювати пошкоджені лінії. Світло повернули до кількох багатоповерхівок у мікрорайоні Острів, який найбільше постраждав через підтоплення. Залишаються знеструмленими близько 9 тисяч споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання, але ремонтні роботи сповільнені через обстріли.
У ставку-охолоджувачі ЗАЕС зафіксували незначне зниження рівня води. Зараз він становить 16,05 м, але цього достатньо для забезпечення потреб станції.
Літо вже закінчилося, тож українцям варто готуватися до можливих відключень електроенергії, як це було торік. Ба більше, вже з’явилися перші графіки. У кількох областях готуються заздалегідь. Однак це ще не означає, що відключення точно будуть. У “Львівобленерго” показали перші графіки. Згідно з ними, світло з’являтиметься кожних дві години з перервою на можливе чи стовідсоткове відключення. Водночас у компанії наголосила, що споживачі можуть отримувати повідомлення про можливі відключення, однак це не означає, що дефіцит електроенергії вже є. Людей лише інформують про те, в якій групі потенційних відключень вони є.
Крім того, голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що у регіоні може бути шість черг відключення світла. Хоча знову-таки наразі невідомо, яким саме буде дефіцит. Це стане ясно лише з початком опалювального сезону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.