"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Туди увійдуть 27 населених пунктів прикордонної зони
Польський уряд встановить буферну зону на кордоні з Білоруссю. Це станеться 4 червня та триватиме протягом 90 днів. Туди увійдуть 27 населених пунктів прикордонної зони, куди не зможуть потрапити сторонні особи.
Про це повідомляє пресслужба уряду Польщі. Проєкт розпорядження у цій справі вже потрапив до міжвідомчих консультацій.
За документом, заборону на перебування сторонніх осіб запровадять у 26 місцях у Гайнівському повіті і одному місці Білостоцького повіту Підляського воєводства. Усі вони межують з Білоруссю.
Відповідне рішення прийняли після того, як нелегальні мігранти поранили польського військового та двох прикордонників. Внаслідок цього військовий перебуває у лікарні у важкому стані.
Польща виділила 10 млрд злотих (2,5 млрд доларів США) на реалізацію проєкту "Східний щит". Йдеться про спорудження укріплень для посилення кордону з РФ та Білоруссю. Його було анонсовано 18 травня. Крім того, країна отримала від Європейського інвестиційного банку 300 млн євро кредиту на будівництво європейського “залізного купола”, зокрема його супутникового компонента. Його будуватимуть у рамах програми "Залізний щит", яку поляки реалізують з іншими країнами. Попередній уряд Польщі побудував паркан на польсько-білоруському кордоні довжиною понад 180 км та висотою 5,5 метрів для захисту від нелегальної міграції. Його доповнює система камер та датчиків, що стежать за кордоном.
Варшава сподівається завершити реалізацію програми “Східний щит” до 2028 року. Віцепрем’єр і міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш пояснив, що кордон став гарячою точкою з того часу, як туди почали стікатися мігранти у 2021 році. Того року Білорусь, близький союзник Росії, відкрила туристичні агенції на Близькому Сході, пропонуючи новий неофіційний маршрут до Європи. Євросоюз заявляє, що цей крок навмисне був спрямований на створення кризи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.