"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Офіс президента не контролює канали в Telegram, але хоче, щоб медіа в Україні були врегульовані
Офіс президента України виступає на належну регуляцію українських медіа, а не за контроль над каналами у месенджері Telegram, заявив радник голови ОП Михайло Подоляк. ОПУ не контролює канали в цьому месенджері, запевнив політик. Це, на його думку, взагалі можна вважати нонсенсом.
Як заявив Подоляк в інтерв'ю виданню, LIGA.net, мова йде про регуляцію медіа з погляду саме прозорості та репутації. Оскільки месенджер Telegram є платформою, яку активно використовують для розповсюдження інформації – закони повинні діяти на нього також.
"Офіційно говорю, що Офіс президента не контролює, я особисто не контролюю Telegram-канали. Вважаю, що це взагалі нонсенс – контролювати Telegram-канали... Щоб ви мали суттєві впливи, абсолютно об'єктивні, незалежно від того, як я до вас ставлюсь, і як ви до мене ставитесь. Я не про себе особисто, а про державу в цілому, про інституції", – зазначив він.
Подоляк додав, що йому хотілося б, щоб на різні процеси у світі впливали тільки ті медіа, які мають репутацію. Проте насправді світ "не зовсім такий, як нам би хотілося".
Нещодавно до парламенту внесли законопроєкт, яким пропонують регулювати Telegram. Пропонується зобовʼязати месенджер реагувати на поширення забороненого на території держави контенту. За його словами, такі правила вже встановлені законом про медіа для інших інтернет-платформ. Також документ передбачатиме заборону використання сервісу держорганами, якщо буде доведено, що структура месенджера власності не є прозорою.