У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Офіс президента не контролює канали в Telegram, але хоче, щоб медіа в Україні були врегульовані
Офіс президента України виступає на належну регуляцію українських медіа, а не за контроль над каналами у месенджері Telegram, заявив радник голови ОП Михайло Подоляк. ОПУ не контролює канали в цьому месенджері, запевнив політик. Це, на його думку, взагалі можна вважати нонсенсом.
Як заявив Подоляк в інтерв'ю виданню, LIGA.net, мова йде про регуляцію медіа з погляду саме прозорості та репутації. Оскільки месенджер Telegram є платформою, яку активно використовують для розповсюдження інформації – закони повинні діяти на нього також.
"Офіційно говорю, що Офіс президента не контролює, я особисто не контролюю Telegram-канали. Вважаю, що це взагалі нонсенс – контролювати Telegram-канали... Щоб ви мали суттєві впливи, абсолютно об'єктивні, незалежно від того, як я до вас ставлюсь, і як ви до мене ставитесь. Я не про себе особисто, а про державу в цілому, про інституції", – зазначив він.
Подоляк додав, що йому хотілося б, щоб на різні процеси у світі впливали тільки ті медіа, які мають репутацію. Проте насправді світ "не зовсім такий, як нам би хотілося".
Нещодавно до парламенту внесли законопроєкт, яким пропонують регулювати Telegram. Пропонується зобовʼязати месенджер реагувати на поширення забороненого на території держави контенту. За його словами, такі правила вже встановлені законом про медіа для інших інтернет-платформ. Також документ передбачатиме заборону використання сервісу держорганами, якщо буде доведено, що структура месенджера власності не є прозорою.