Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Активісти вимагають від влади захисту історичної забудови
У неділю, 22 жовтня, під стінами Київської міської держадміністрації знову відбулася акція протесту. Кияни виступили проти знесення історичних будівель у місті. Крім того, провели “похоронний марш” за тими, які вже були знесені або зруйновані.
Про це повідомляють користувачі соцмереж. Відомо, що активісти також принесли з собою фотографії зруйнованих історичних будівель.
Відомо, що учасники акції вимагають від міської влади захистити будівлі та прийняти для цього конкретні рішення. Зокрема, було створено петицію щодо заборони знесення таких будинків. Вона зібрала понад 6 тис. голосів та була підтримана профільним комітетом міськради.
У Київській міськраді зареєстрований відповідний проєкт рішення. Ним можуть заборонити знесення будівель у столиці, яким більше 100 років. Втім, наразі розгляд документа начебто штучно гальмують.
Активісти також увімкнули під час акції “похоронний марш”. Таким чином вони “провели в останню путь” будівлі, які влада дозволила позносити.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/939
Ще 16 вересня пройшов масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. На мітингу зібралося декілька десяток людей. Українці вимагали від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України. Вже 17 вересня мітинг продовжився, а нові відбулися 23, 30 вересня та проходили упродовж жовтня.
Люди також почали вимагати передати на ЗСУ 120 млн грн, яі влада виділила на будівництво аквапаркінгу. Крім того, заявляють про необхідність заснувати сервісну службу для закупівель допомоги ЗСУ. Крім того, кияни хочуть, щоб влада організувала публічні обговорення бюджету Києва на 2024 рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.