Під КМДА відбувся “похоронний марш”: кияни вийшли проти забудовників, які зносять історичні будівлі – відео

Читать на русском

Активісти вимагають від влади захисту історичної забудови

Читать на русском
Похоронний марш під КМДА
Під КМДА відбулися протести проти знесення історичних будівель. Колаж: Інформатор

Активісти вимагають від влади захисту історичної забудови

У неділю, 22 жовтня, під стінами Київської міської держадміністрації знову відбулася акція протесту. Кияни виступили проти знесення історичних будівель у місті. Крім того, провели “похоронний марш” за тими, які вже були знесені або зруйновані.

Про це повідомляють користувачі соцмереж. Відомо, що активісти також принесли з собою фотографії зруйнованих історичних будівель.

Відомо, що учасники акції вимагають від міської влади захистити будівлі та прийняти для цього конкретні рішення. Зокрема, було створено петицію щодо заборони знесення таких будинків. Вона зібрала понад 6 тис. голосів та була підтримана профільним комітетом міськради. 

Під КМДА відбувся “похоронний марш”: кияни вийшли проти забудовників, які зносять історичні будівлі – відео 1

 У Київській міськраді зареєстрований відповідний проєкт рішення. Ним можуть заборонити знесення будівель у столиці, яким більше 100 років. Втім, наразі розгляд документа начебто штучно гальмують.

Активісти також увімкнули під час акції “похоронний марш”. Таким чином вони “провели в останню путь” будівлі, які влада дозволила позносити.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/939

Протести під КМДА

Ще 16 вересня пройшов масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. На мітингу зібралося декілька десяток людей. Українці вимагали від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України. Вже 17 вересня мітинг продовжився, а нові відбулися 23, 30 вересня та проходили упродовж жовтня.

Люди також почали вимагати передати на ЗСУ 120 млн грн, яі влада виділила на будівництво аквапаркінгу. Крім того, заявляють про необхідність заснувати сервісну службу для закупівель допомоги ЗСУ. Крім того, кияни хочуть, щоб влада організувала публічні обговорення бюджету Києва на 2024 рік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.