“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зокрема, вимагають передати на ЗСУ 120 млн грн, які влада виділила на будівництво аквапаркінгу
У столиці під стінами Київської міської держадміністрації знову зібралися протестувальники. Це відбувається вдень у суботу, 7 жовтня. Вони знову висунули вимоги стосовно виділення коштів на потреби армії.
Про це повідомляють місцеві канали. За словами ініціаторів заходу, Київрада виділила додатково 1 млрд 260 млн грн на потреби ЗСУ, однак це одноразове рішення, тому кияни знову вийшли на вулиці.
Зокрема, у мітингувальників наразі три вимоги до місцевої влади. Усі вони пов’язані з потребами Збройних Сил України.
Люди вимагають передати на ЗСУ 120 млн грн, яі влада виділила на будівництво аквапаркінгу. Також заявляють про необхідність заснувати сервісну службу для закупівель допомоги ЗСУ. Крім того, кияни хочуть, щоб влада організувала публічні обговорення бюджету Києва на 2024 рік.
Ще 16 вересня пройшов масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. На мітингу зібралося декілька десяток людей. Українці вимагали від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України. Вже 17 вересня мітинг продовжився, але недовго.
Новий мітинг зібрався вже 23 вересня. Люди вийшли з тими самими умовами. Заступник міського голови Володимир Бондаренко відреагував на вихід громади. Він заявив, що від початку повномасштабного вторгнення Київ витратив на оборону, безпеку та забезпечення захисників та їхніх родин понад 4,6 мільярди гривень.
У Київській міській раді назвали цей мітинг зустріччю з депутатами. Люди нібито вимагали змін до закону і просили не забирати військове ПДФО. Насправді вони виступали за те, щоб увагу сконцентрували на виділення коштів для боротьби та захисту від окупантів.
30 вересня у столиці під стінами Київської міської держадміністрації знову зібрався мітинг. Його учасники висунули ті ж вимоги – спрямувати кошти на потреби ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.