Головна
Україна
Події
11:51, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Україна намагається максимально зберегти всі виплати та доставити гроші людям в окупації всіма доступними способами. Про це заявиламіністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передаєІнформатор. "Ті люди, які отримують пенсії на картки, ці пенсії їм на картки нараховуються. Єдине ми розуміємо, що не завжди людина може скористатися цією карткою, але тут уже важко допомогти. Хоча ми розуміємо, що є різні, зокрема нелегальні механізми, як отримати свої гроші готівкою чи безготівкою розрахуватися", пояснила Жолнович. Вона зазначила, що ті пенсіонери, які отримували виплати через "Укрпошту", поки що залишаються без коштів, адже український сервіс не працює на окупованій території.При цьому зараховують на передрахунки "Ощадбанку"і вони чекають людину на цьому рахунку.Якщо людина отримає таку можливість, вона може забрати свою пенсію у будь-якому відділені банку або переспрямувати її на будь-яке відділення "Укрпошти". "Якщо ж протягом пів року ця пенсія не знімається, тобто ми розуміємо, що людина не може до цього рахунку дістатися, ми перенаправляємо на "ПриватБанк", щоб пошукати якісь інші рахунки, де можна було б ці кошти людині перекинути. Це стосується і соціальних допомог, які виплачуються через "Укрпошту". Ми також розуміємо, якщо людина їх не знімає через "Ощадбанк", ми шукаємо варіанти виплати через інші банки", додала Жолнович. Нагадаємо,біженці можуть отримати пенсіюза кордоном. Крім того,призупинив прийом заявок на виплатидля українських родин. Такожписав, що куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Пенсії на окупованих територіях України: як відбувається виплата

Читать на русском
Пенсії на окупованих територіях України: як відбувається виплата

У разі неможливості передати пенсію людині поштою – в "Ощадбанку" відкривається рахунок, де буде збережено всі кошти

Україна намагається максимально зберегти всі виплати та доставити гроші людям в окупації всіма доступними способами.

Про це заявила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передає Інформатор.

"Ті люди, які отримують пенсії на картки, ці пенсії їм на картки нараховуються. Єдине ми розуміємо, що не завжди людина може скористатися цією карткою, але тут уже важко допомогти. Хоча ми розуміємо, що є різні, зокрема нелегальні механізми, як отримати свої гроші готівкою чи безготівкою розрахуватися", – пояснила Жолнович.

Вона зазначила, що ті пенсіонери, які отримували виплати через "Укрпошту", поки що залишаються без коштів, адже український сервіс не працює на окупованій території. При цьому зараховують на передрахунки "Ощадбанку" і вони чекають людину на цьому рахунку. Якщо людина отримає таку можливість, вона може забрати свою пенсію у будь-якому відділені банку або переспрямувати її на будь-яке відділення "Укрпошти".

"Якщо ж протягом пів року ця пенсія не знімається, тобто ми розуміємо, що людина не може до цього рахунку дістатися, ми перенаправляємо на "ПриватБанк", щоб пошукати якісь інші рахунки, де можна було б ці кошти людині перекинути. Це стосується і соціальних допомог, які виплачуються через "Укрпошту". Ми також розуміємо, якщо людина їх не знімає через "Ощадбанк", ми шукаємо варіанти виплати через інші банки", — додала Жолнович.

Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на виплати для українських родин.

Також Інформатор писав, що куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.