Куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували

Читать на русском

Через певні обставини фінансову допомогу могло не підтягнути — технічні помилки і некоректне зчитування системи

Читать на русском
Куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували

Через певні обставини фінансову допомогу могло не підтягнути — технічні помилки і некоректне зчитування системи

З тих чи інших причин могли відбутись збої у нарахуванні соціальних виплат. Українці мають право звернутись по нарахування коштів, які їм не виплатили.

Про це заявила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передає Інформатор.

"Якщо в когось не дорахована виплата - люди з інвалідністю, матерям виплатили кошти, а дітям – ні. Зверніться в управління соцзахисту чи ЦНАП з тими документами, які у вас є", - сказала Жолнович. 

За її словами, відповідні установи отримали доручення від міністерства. Згідно з ним, у них є повноваження, які дозволяють провести корегування нарахування коштів. Також вона пояснила, що через збої кошти могли не отримати переселенці. Вони також можуть звернутись до ЦНАПів або відділу соцзахисту. В установах потрібно продемонструвати застосунок "Дія", в якому зафіксовано, що ви подавали заявку на допомогу.

Якщо цю заявку не опрацювали, але вам таки мали надати кошти, то установа заявку прийме в ручному режимі. Що стосується фінансового відшкодування, то заявник отримає гроші, починаючи з місяця, коли він відправляв заявку через застосунок "Дія".

Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, в Україні виникли проблеми з виплатою пенсій.

Також Інформатор писав, що ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на виплати для українських родин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Заголовне фото: з відкритих джерел

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.