Як отримати пенсію українським біженцям за кордоном

Читать на русском

Кількість одержувачів пенсій по Україні становить 10 793 258 осіб

Читать на русском
Як отримати пенсію українським біженцям за кордоном

Кількість одержувачів пенсій по Україні становить 10 793 258 осіб

Майже півмільйона українських пенсіонерів виїхали за кордон через війну. Вони можуть отримувати пенсії навіть в іншій країні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Верховну раду України

Українці, які виїхали за кордон через війну, можуть отримувати свої пенсійні та соціальні виплати тільки у тому разі, якщо до війни отримували ці виплати на банківську картку. У такому випадку вони можуть вільно користуватись за кордоном картками українських банків та отримувати свої виплати.

Пенсіонери, які раніше отримували пенсію через "Укрпошту", зіткнуться з певними труднощами. Однак вихід є і для них. Для того, щоб за кордоном і надалі отримувати виплати, потрібно змінити спосіб отримання коштів та перевести нарахування на картку. Для цього не потрібно йти до відділення уповноваженого банку. Можна просто відкрити картку онлайн (через офіційний сайт чи мобільний застосунок). Під час відкриття рахунку банк проводить ідентифікацію клієнта через відеоверифікацію. Зараз така послуга доступна у ПриватБанку.

Нагадаємо, у Чехії обмежили виплати українським біженцям. Крім того, українці, які виїхали до Румунії можуть отримати виплати

Також Інформатор писав, як отримати виплати сім'ям військовополонених українців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.