ЮНІСЕФ призупиняє прийом заявок на виплати для українських родин

Читать на русском

Всі заявки, подані до 23:00 14 серпня, будуть оброблені

Читать на русском
ЮНІСЕФ призупиняє прийом заявок на виплати для українських родин

Всі заявки, подані до 23:00 14 серпня, будуть оброблені

З неділі, 14 серпня, ЮНІСЕФ призупинить прийом заявок на виплату грошової допомоги для українських сімей "Спільно". Прийом заявок закриється з 23:00.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на UNICEF Ukraine

"Реєстрація на програму грошової допомоги "Cпільно" від ЮНІСЕФ буде призупинена о 23:00, 14 серпня. Інформація щодо подальшої реєстрації буде доступна пізніше. Це необхідно для опрацювання заявок та виплати родинам, які відповідають критеріям програми, подали заявки після 15 червня і ще не отримали допомогу", - зазначається у повідомленні.

Станом на 10 серпня ЮНІСЕФ надав допомогу понад 112 тисячам сімей, які виховують 331 тисячу дітей, у тому числі 33 тисячі дітей з інвалідністю. Всі заявки, подані до 23:00 14 серпня, будуть оброблені. Програма передбачає фінансову підтримку багатодітним сім'ям та сім'ям з дітьми з інвалідністю, незалежно від наявності статусу ВПО.

Нагадаємо, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі. Крім того, українці з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати.

Також Інформатор писав, що українці можуть отримати додаткову фінансову допомогу в Польщі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.