Опубліковано всесвітній рейтинг щастя: ООН вважає росіян щасливішими за українців

Україна в рейтингу найщасливіших країн посіла тільки 105-те місце

Щастя
У Міжнародний день щастя ООН показала щорічний звіт

В усьому світі 20 березня відзначається Міжнародний день щастя, який встановила Організація об'єднаних націй у 2012 році. З нагоди цього ООН підготувала щорічний Всесвітній звіт про щастя, згідно з яким вже сьомий рік поспіль першу строчку рейтингу зайняла Фінляндія. А от Україна в цьому рейтингу знаходиться лише на 105-му місці.

Всесвітній звіт про щастя опублікували на спеціальному сайті. Рейтинг складався виключно на основі відповідей мешканців 143 країн світу, яких опитали у рамках підготовки звіту – він не враховує реальну ситуацію у країні.

Найщасливішою країною у світі визнана Фінляндія, яка сім років очолює список. За нею йдуть Данія, Ісландія, Швеція та, раптово, Ізраїль – попри війну проти терористів з ХАМАС, яка там точиться. Наступні позиції за такими країнами:

  • Норвегія;
  • Нідерланди;
  • Люксембург;
  • Швейцарія;
  • Австралія.

Лідером антирейтингу в цьому році став талібанський Афганістан – країна, яка вже майже три роки живе під управлінням ісламістів, зайняла останнє, 143-те місце в рейтингу щастя. США випали з двадцятки найщасливіших країн – це найнижчий показник Штатів в історії рейтингу.

Україна в рейтингу знаходиться на 105-му місці – хоча у 2023 році була на 92-му. За рік держава втратила в списку щасливих країн 12 позицій. При цьому Росія у рейтингу знаходиться на 72-му місці – між Молдавією та Болівією. Судячи з усього, росіяни почувають себе цілком щасливими під керівництвом терористичного режиму та в умовах повномасштабної війни проти сусідньої держави.

Звідки взявся День Щастя

Міжнародний день щастя встановлений резолюцією 66/281 на 118-му пленарному засіданні ООН 28 червня 2012 року. Базується на визнанні щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями.

Вперше День Щастя почали святкувати у королівстві Бутан, проте з 2012 року практика святкування поширилася на весь світ. Тепер щороку він відзначається 20 березня.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Як моральні якості впливають на принципи роботи адвоката? Що робити, коли доводиться захищати винних чи негативних осіб? Адвокат Сергій Войченко ділиться своїми враженнями та важливими аспектами професії. Дивіться відео, щоб отримати корисні відповіді та розуміння цього складного питання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube