“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна очікує ймовірний наступ росіян напередодні річниці вторгнення 24 лютого
Російські загарбники продовжують атакувати українські позиції навколо Бахмута. Так окупанти намагаються змусити ЗСУ найближчим часом відступити з міста. Крім того, росіяни перекидають свої резерви у напрямку Вугледара. Такі висновки зробили аналітики Інституту вивчення війни.
В ISW зазначають, що окупанти продовжували наступати в районі Кремінної й, ймовірно, розпочали нові операції на північний захід від Сватового. На Арабатській Стрілці росіяни готуються до оборони Криму. За даними супутника, окупанти зводять укріплену базу на північному сході півострова.
"Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що влада очікує ймовірний наступ росіян напередодні річниці вторгнення 24 лютого. Натомість зазначив, що в районі Харкова російських ударних груп немає", – йдеться у звіті.
Аналітики впевнені, що президент рф володимир путін не готовий ризикувати через загрозу втратити свій статус, тому малоймовірно, що він готовий застосувати ядерну зброю. Водночас він щоразу утримувався від ухвалення тих рішень, які потребували б затяжної війни.
"Російська влада із запізненням проводить великомасштабні військові реформи й ставиться до ситуації в Україні як до затяжної та великої війни. Однак сам путін продовжує дотримуватися старої моделі стриманого ухвалення рішень. Кремль із запізненням проводить кадрову мобілізацію та реорганізацію, яку він реально мав провести ще до вторгнення в Україну у лютому 2022 року", – кажуть аналітики.
Путін явно зволікає з оголошенням про другу хвилю так званої часткової мобілізації. Водночас американські та західні офіційні особи зазначають, що очільник Кремля знову схиляється до проведення тихої мобілізації через побоювання щодо крайньої непопулярності першої хвилі.
"Путін додатково проводить соцопитування, щоб оцінити, як росіяни сприймають мобілізацію. ISW також спостерігав суперечливі повідомлення від представників Державної думи росії та представників Кремля щодо змін у мобілізаційних та призовних протоколах, що, ймовірно, вказує на те, що путін наказав підготувати ці положення, але не хоче сповіщати про них громадськість", – йдеться у повідомленні Інституту вивчення війни.
Нагадаємо, росія втратила найбільший атомний підводний човен у світі.
Також Інформатор писав, що втрати росії в Україні перевищили 132 тисячі: свіжа статистика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.