ОБСЄ зафіксувала близько 100 протитанкових мін поблизу одного з населених пунктів Луганської області

Міни зафіксував безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ

ОБСЄ зафіксувала близько 100 протитанкових мін поблизу одного з населених пунктів Луганської області

Місія ОБСЄ зафіксувала близько 100 протитанкових мін на двох полях поблизу Веселогорівка. Населений пункт знаходиться у Луганській області.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу штабу операції Об'єднаних сил.

"Українська сторона СЦКК повідомляє, що, за даними щоденних звітів ОБСЄ, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ систематично фіксують нові випадки мінування збройними формуваннями Російської Федерації тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, 25 червня безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ малого радіусу дії зафіксував близько 100 протитанкових мін на двох полях поблизу Веселогорівки.

Нагадаємо, вчора бойовики на Донбасі 4 рази порушили режим припинення вогню . Ніхто з українських військових не постраждав.

Також Інформатор писав, коли чекати приєднання США до Нормандського формату .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити