Головна
Україна
Події
18:23, 13 Вересня
Информатор UA

Интро

У найближчій версії із застосунку Monobank видалять російську мову. Ця мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує. Водночас російською версією додатка користуються досі понад 800 тисяч людей.  Як передає Інформатор, про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у Telegram. "Усе життя говорив і думав російською мовою. Мене ніхто ніколи не притісняв і майже все моє оточення говорило теж російською. Мене не варто було денацифікувати та звільняти. Російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує, і тими, хто вважає, що "не всё так однозначно". Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей", - написав Гороховський.  Він додав, що віднині застосунок Monobank буде доступний лише українською.   "Ми дуже хочемо, щоб ті наші клієнти, які сьогодні вибрали мовою застосунку "російська", а їх 838’291 людина (24.02 було 1,19 млн, це - 30%), поставилися із розумінням до цього рішення і так само як і ми почали частіше спілкуватися державною мовою", - зазначив Гороховський.  Співзасновник банку підкреслив, що у Monobank "дуже пишаються нашою країною та нашими ЗСУ". Що українці думають про російську мову Згідно з опитуванням, яке провели наприкінці весни, знання російської мови необхідним вважають менше ніж 10 % українців. Разом із тим знання англійської необхідним вважають майже 85 % громадян країни. При цьому визнають кар’єрні переваги російської мови 12,3 % респондентів, 9,5 % вважають за потрібне вчити її в школі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Із застосунку Monobank приберуть російську мову

Читать на русском

Цією мовою користуються досі понад 800 тисяч клієнтів банку

Читать на русском
Із застосунку Monobank приберуть російську мову

Цією мовою користуються досі понад 800 тисяч клієнтів банку

У найближчій версії із застосунку Monobank видалять російську мову. Ця мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує. Водночас російською версією додатка користуються досі понад 800 тисяч людей. 

Як передає Інформатор, про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у Telegram.

"Усе життя говорив і думав російською мовою. Мене ніхто ніколи не притісняв і майже все моє оточення говорило теж російською. Мене не варто було денацифікувати та звільняти. Російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує, і тими, хто вважає, що "не всё так однозначно". Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей", - написав Гороховський. 

Він додав, що віднині застосунок Monobank буде доступний лише українською.  

"Ми дуже хочемо, щоб ті наші клієнти, які сьогодні вибрали мовою застосунку "російська", а їх 838’291 людина (24.02 було 1,19 млн, це - 30%), поставилися із розумінням до цього рішення і так само як і ми почали частіше спілкуватися державною мовою", - зазначив Гороховський. 

Співзасновник банку підкреслив, що у Monobank "дуже пишаються нашою країною та нашими ЗСУ".

Що українці думають про російську мову

Згідно з опитуванням, яке провели наприкінці весни, знання російської мови необхідним вважають менше ніж 10 % українців. Разом із тим знання англійської необхідним вважають майже 85 % громадян країни.

При цьому визнають кар’єрні переваги російської мови 12,3 % респондентів, 9,5 % вважають за потрібне вчити її в школі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.