Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Цією мовою користуються досі понад 800 тисяч клієнтів банку
У найближчій версії із застосунку Monobank видалять російську мову. Ця мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує. Водночас російською версією додатка користуються досі понад 800 тисяч людей.
Як передає Інформатор, про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у Telegram.
"Усе життя говорив і думав російською мовою. Мене ніхто ніколи не притісняв і майже все моє оточення говорило теж російською. Мене не варто було денацифікувати та звільняти. Російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує, і тими, хто вважає, що "не всё так однозначно". Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей", - написав Гороховський.
Він додав, що віднині застосунок Monobank буде доступний лише українською.
"Ми дуже хочемо, щоб ті наші клієнти, які сьогодні вибрали мовою застосунку "російська", а їх 838’291 людина (24.02 було 1,19 млн, це - 30%), поставилися із розумінням до цього рішення і так само як і ми почали частіше спілкуватися державною мовою", - зазначив Гороховський.
Співзасновник банку підкреслив, що у Monobank "дуже пишаються нашою країною та нашими ЗСУ".
Згідно з опитуванням, яке провели наприкінці весни, знання російської мови необхідним вважають менше ніж 10 % українців. Разом із тим знання англійської необхідним вважають майже 85 % громадян країни.
При цьому визнають кар’єрні переваги російської мови 12,3 % респондентів, 9,5 % вважають за потрібне вчити її в школі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.