У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
В Україні з 16 липня почали діяти нові норми Закону про мову
До Уповноваженого із захисту державної мови надходить велика кількість скарг про порушення мовного закону. Проте, значна частина з них, що надходять електронною поштою, не містить достатньої інформації для належного реагування.
Про те, як правильно оформити скаргу, розповів мовний омбудсмен Тарас Кремінь, - передає Інформатор.
Так, відсутність у зверненні даних про заявника, як того вимагає Закон, унеможливлює розгляд скарги. А відсутність інформації про порушника часто унеможливлює комунікацію з ним для усунення порушення та застосування передбачених Законом санкцій.
Тому, щоб прискорити швидкість та підвищити якість розгляду всіх скарг та, у разі підтвердження порушення, застосувати належні санкції, звернення має обов’язково містити таку інформацію:
До слова, повідомити про порушення Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” можна на електронну скриньку lyst@mova-ombudsman.gov.ua.
Нагадаємо, в Україні фіксують рекордну кількість скарг про порушення мовного закону в інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.