“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це відбудеться у межах рамкової декларації G7
Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив про підписання двохстороньої угоди про гарантії безпеки для України. Наразі ведуться підготовчі роботи і вже за кілька тижнів це стане можливим. Укладуть документ у межах рамкової декларації G7.
Як повідомляє видання Nettavisen, таку заяву прем'єр Норвегії зробив у п'ятницю, 16 лютого, у кулуарах Мюнхенської безпекової конференції. За його словами, вже черга й країнам Північної Європи укладати договори про безпекову співпрацю, а не тільки членам G7. Таким чином Україна швидше наблизиться до НАТО.
"Саме великі країни, країни Великої сімки, укладають найповніші угоди щодо безпеки з природних причин. Країни Північної Європи окремо також укладатимуть угоди через деякий час", — сказав міністр.
У березні 2023 року президент України Володимир Зеленський вперше заговорив про гарантії безпеки для країни. Адже стати членом НАТО Україна наразі не може. Цю ініціативу погодили на саміті G7 у Вільнюсі. Тоді було вирішено, що кожна з країн "Великої сімки" співпрацюватиме з Україною над певними довгостроковими зобов'язаннями.
Першими підписали "Спільну декларацію про підтримку України" Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Велика Британія та Сполучені Штати. Згодом до них доєднались Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія та Швеція. Ці країни не входять до G7, але теж хочуть надати гарантії безпеки Україні.
Наразі угоду про співпрацю у сфері безпеки з Україною підписали Великобританія, Франція та Німеччина. Першою стала Британія. Договір уклали 12 січня. А ось з Францією та Німеччиною Зеленський підписав документ 16 лютого, відвідавши ці країни у межах робочого візиту. Угода діятиме протягом 10 років, або поки Україна не стане членом НАТО.
Розмова з колишнім російським громадянином Михайлом Орєшніковим про курйозну ситуацію: підлітки-анархісти обклеїли російську будівлю ФСБ, і невдовзі були затримані та посаджені за ґрати. Як так вийшло, що за дрібні прокази суворо карають, а за серйозніші порушення, наприклад підрив того ж ФСБ, залишаються непоміченими? Усі деталі - у нашому відео, обов'язково перегляньте!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.