"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ексрадник голови ОП пропонує країнам-гарантам, включаючи росію, розмістити на українській території військові склади
Олексій Арестович пропонує власний варіант можливих гарантій безпеки для України. Для цього, як вважає ексрадник голови ОП, Київ має погодитися стати нейтральною державою. Потім країни-підписанти повинні будуть розмістити на українській території склади з боєприпасами.
Ці склади мають бути опечатаними та перебувати під наглядом міжнародної комісії. Серед країн, які розмістять ці склади, має бути і росія, вважає Арестович.
За словами блогера, виглядати все має наступним чином. Україна та інші держави, в тому числі росія, підписують договір про гарантії безпеки. Київ, в свою чергу, погоджується на статус нейтральної країни.
Після цього всі країни-підписанти розміщують на українській території склади з озброєнням. Вони мають бути опечатаними та перебувати під наглядом спеціальної міжнародної комісії.
"Зброя може бути використана для захисту, після консультацій з підписантами, у випадку нападу на Україну", - зазначає Арестович.
Він також каже, що придумати можна ще безліч варіантів реальних гарантій безпеки. Головне для цього - бажання.
"Основний критерій полягає в тому, аби це були реальні спроможності себе захистити, а ми зберігали суб'єктність, не сподіваючись виключно на добру волю інших держав", - резюмував Арестович.
Зазначимо, що в коментарях до допису думки українців розділилися. Частина користувачів підтримала ідею Арестовича. Втім, більшість навіть його прихильників написали, що такі пропозиції є нереалістичними та неможливими для виконання.
Нагадаємо, що тема "гарантій безпеки" є для влади в Києві одним з наріжних каменів зовнішньої політики. До речі, того ж самого - гарантій безпеки - вимагає і кремль. Хоча й досить дивно чути про необхідність якихось безпекових гарантій для країни з найбільшим у світі ядерним арсеналом.
Нещодавно до Києва завітав британський прем'єр Ріші Сунак. Він привіз великі об'єми допомоги, а також підписав із президентом Зеленським документ про гарантії безпеки. Це стало першою з угод, які влада планує підписати з іншими державами.
Зазначимо, втім, що конкретних гарантій в даному документі насправді небагато. Адже в ньому немає головного: принципу колективної оборони. Тобто у випадку нової агресії Британія не відправлятиме до України своїх солдатів - а саме це є головним у подібних договорах. Втім, представники ОП та особисто Зеленський заявили, що дуже задоволені угодою з Лондоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.