“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
З цікавою назвою "Наша собача справа"
Подкаст IT-команди NIX «Наша собача справа» — це серія розмов на актуальні для айтівців теми. Гості подкасту розповідають про виклики, з якими стикаються під час війни, про власні проєкти та досвід волонтерства. А ще — дають професійні поради й розмірковують про майбутнє IT-бізнесу в Україні.
Назву подкасту автори ідеї пояснюють так: якщо маєш що сказати, якщо тобі не бракує аргументів — сміливо ділися думками. У випадку NIX ідеться майже про 30 років практичного досвіду в IT. Тож фахівці багато чого можуть розповісти як новачкам у цій галузі, так і досвідченим колегам. Окрім експертів NIX, серед гостей очікуються провідні українські розробники, підприємці та інші знавці IT.
У зв’язку з воєнним станом актуальним стає питання щодо перспектив IT-індустрії в Україні. Про це також поговорять експерти.
Денис Лико, Event Manager у NIX:
«Сьогодні IT-спільнота активно підтримує нашу країну. Ми ж узяли на себе роль тих, хто підтримуватиме самих айтівців — ділитиметься з ними корисним контентом для роздумів і навчання. Ще до початку повномасштабної війни нам хотілося зробити такий проєкт, завдяки якому люди змогли би вільно спілкуватися, здобувати знання, дискутувати, сперечатись. І нехай зараз географічно ми розділені, але все одно можемо обговорювати те, що нас цікавить і надихає працювали далі».
Ведучий подкасту — Антон Шевчук, JavaScript Team Lead та Solutions Architect у NIX. За 20 років в індустрії він стал один із засновників IT-конференції NIX MultiConf, написав підручник із jQuery для початківців і досі допомагає новачкам навчатись і зростати в команді NIX.
Антон Шевчук, ведучий:
«Мені завжди подобалося спілкуватися з аудиторією. Тому, почувши пропозицію вести подкаст, я охоче погодився. Перший випуск уже перевершив мої очікування. Нам із гостем важко було зупинитися — пробалакали аж дві години! І це ми ще навіть не все із запланованого обговорили. Можна вважати, що старт у нас дуже крутий. Далі буде ще цікавіше».
Із-поміж тем, які вже обговорили спікери:
На думку Ніксів, усі ці історії вкотре підтверджують: навіть війна не завадить нашій IT-індустрії стабільно зростати, а спеціалістам — успішно долати челенджі. У команді сподіваються, що новий подкаст стане майданчиком для обміну досвідом усередині не лише Ніксової спільноти, а й усієї української IT-галузі.
Усі епізоди шукайте за цим посиланням.
Послухати подкаст «Наша собача справа» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts та SoundCloud.
Також команда NIX пропонує всім зробити свій внесок у Перемогу — в описі під відео ви знайдете посилання для донатів на потреби ЗСУ.
Довідка:
NIX — одна з найбільших в Україні IT-команд, яка налічує 4500 спеціалістів. Фахівці NIX розроблюють і втілюють комплексні IT-проєкти для компаній США, Європи та Південно-Східної Азії. З початком повномасштабної війни команда підтримує як своїх співробітників і їхніх рідних, так і всіх постраждалих від вторгнення рф. Нікси надають фінансову й матеріально-технічну допомогу волонтерам, ЗСУ та підрозділам тероборони. Щодо підтримки власних працівників — за кожним у NIX зберігаються місця в проєктах, усі спеціалісти своєчасно отримують дохід у повному обсязі.
Рекламний матеріал