“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
16-річний юнак отримав численні травми та опинився у лікарні. Перехожому загрожує кримінальна відповідальність.
У Києві на Дніпровській набережній перехожий жорстоко побив 16-річного хлопця. Причиною стало те, що йому не сподобався зовнішній вигляд молодика.
З численними забоями та травмами юнака доставили до лікарні, де він перебуватиме до повного одужання.
У поліції Києва розповіли подробиці нападу та зазначили, що інформацію про побиття отримали саме від медиків, які знайшли підлітка у непритомному стані.
Оперативно відреагувавши на звернення медиків, поліціянтам вдалося затримати нападника. Ним виявився 19-річний киянин. Нападник пояснив, що йому не сподобалася зовнішність підлітка, тому він його жорстоко побив аж до втрати свідомості та зник з місця злочину.
Після погодження з окружною прокуратурою, слідчі Дарницького управління поліції оголосили підозру киянину у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, а саме - умисного тяжкого тілесного ушкодження.
За цією статтею він може бути засуджений на строк від 5 до 8 років. На цей час, розглядається питання щодо обрання запобіжного заходу.
Провокування масових бійок серед молоді та підлітків є частиною інформаційно-психологічної операції російських пропагандистів з метою дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. 27 лютого у Києві, завдяки вчасній реакції поліції, бійку вдалося попередити, а учасників доставили до відділку для встановлення осіб та з‘ясування обставин.
Станом на початок березня в Україні зафіксували вже 41 зібрання молоді в різних регіонах. До управлінь та відділів поліції запросили майже 800 людей, більшість з яких – це неповнолітні. Він також заявив, що поліцейські вже заблокували близько 20 каналів, які створили саме для популяризації цього руху.
Раніше Інформатор у своєму розслідувані писав, що відомо про "ПВК Рьодан" та бійки підлітків, чому їх емблема — павук. Крім того, Telegram-канал про повістки, що розповсюджував російське ІПСО, перейменували на "ПВК Рьодан".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.