Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Платформа буде працювати на кількох рівнях
Кримська платформа з деокупації Криму буде запущена після київського саміту, імовірно, у травні 2021 року. Там зберуться глави держав, депутати Європарламенту та представники міжнародних неурядових організацій.
Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулєба в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє Інформатор .
"У Кримської платформи буде кілька рівнів: міжурядовий, міжпарламентський і експертний рівень. За всіма цими напрямками буде розгорнуто роботу, яка буде наближати деокупацію Криму і його повернення до України", - сказав Кулєба.
Дипломат зазначив, що в рамках Кримської платформи будуть намагатися обмежити "російський свавілля в Криму", також зміцнювати санкції проти РФ як окупанта.
"Ми будемо зміцнювати санкції, ми будемо створювати такі умови в світовій політиці, які будуть витісняти Росію з Криму", - підкреслив міністр.
Роботу над проектом Кримської платформи Дмитро Кулєба також вважає одним з досягнень української дипломатії за 2020 рік.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада назвала нелегітимним голосування за поправки до Конституції РФ в окупованому Криму .
Крім того, США різко відреагувало на будівництво Росією військових кораблів в окупованому Криму .
Також ми писали, що Міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО .