«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Платформа буде працювати на кількох рівнях
Кримська платформа з деокупації Криму буде запущена після київського саміту, імовірно, у травні 2021 року. Там зберуться глави держав, депутати Європарламенту та представники міжнародних неурядових організацій.
Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулєба в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє Інформатор .
"У Кримської платформи буде кілька рівнів: міжурядовий, міжпарламентський і експертний рівень. За всіма цими напрямками буде розгорнуто роботу, яка буде наближати деокупацію Криму і його повернення до України", - сказав Кулєба.
Дипломат зазначив, що в рамках Кримської платформи будуть намагатися обмежити "російський свавілля в Криму", також зміцнювати санкції проти РФ як окупанта.
"Ми будемо зміцнювати санкції, ми будемо створювати такі умови в світовій політиці, які будуть витісняти Росію з Криму", - підкреслив міністр.
Роботу над проектом Кримської платформи Дмитро Кулєба також вважає одним з досягнень української дипломатії за 2020 рік.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада назвала нелегітимним голосування за поправки до Конституції РФ в окупованому Криму .
Крім того, США різко відреагувало на будівництво Росією військових кораблів в окупованому Криму .
Також ми писали, що Міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО .