Головна
Україна
Події
17:08, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Зв'язок в Україні поступово відновлюється. У Херсонській, Харківській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях досі є труднощі. Телеком-компанії точково продовжують працювати на генераторах.  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Найкраща ситуація з роботою базових станцій у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.  "Енергетики працюють без упину, щоб скоріше відновити електроенергію. Разом з нею поступово повертається і зв'язок. Телеком-компанії точково продовжують працювати на генераторах, десятки з яких ми передали раніше. Дякую кожному оператору та енергетику. Ви робите велику справу", - сказав Федоров.  Як залишатися на звʼязку в критичній ситуації Ворог атакував інфраструктуру по всій країні, у тому числі мішенню ворога знову стали обʼєкти, які забезпечують роботу звʼязку. У звʼязку з цим рекомендують обмежити споживання мобільного зв'язку до мінімуму: використовуйте фіксовані мережі звʼязку завжди, якщо є така можливість – до речі, деякі укриття облаштовані мережею Wi-Fi, за можливості відмовтесь від відео на користь текстових форматів, віддавайте перевагу текстовим повідомленням перед дзвінками та відеодзвінками, скоротіть всі розмови до мінімуму, адже, можливо, у цей самий час хтось намагається використати мережу, щоб викликати рятувальників або швидку, встановіть обмеження трафіку в налаштуваннях застосунків, найменшу роздільну здатність в налаштуваннях відео на Youtube, вимкніть режим автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах: "Налаштування месенджера", дані та сховище або "медіафайли", вимкніть опцію "Фонове завантаження", у розділі "Через мобільну мережу" вимкніть "Автозавантаження медіа". Якщо не працює мережа вашого оператора, скористайтесь національним роумінгом,  завантажте всю необхідну інформацію в памʼять смартфона або запишіть на папірці. Раніше ми писали, чому немає мобільного зв’язку в Україні та коли його відновлять. Також ми писали про те, що електрику подали в усі області України. До чого готуватись українцям, якщо удари по енергетиці продовжаться — деталі тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Наслідки ворожих ударів по Україні: де найгірша ситуація зі зв'язком

Читать на русском

Енергетики працюють без упину, щоб скоріше відновити електроенергію

Читать на русском
Наслідки ворожих ударів по Україні: де найгірша ситуація зі зв'язком
У п'яти областях є проблеми зі зв'язком

Енергетики працюють без упину, щоб скоріше відновити електроенергію

Зв'язок в Україні поступово відновлюється. У Херсонській, Харківській, Кіровоградській, Полтавській та Миколаївській областях досі є труднощі. Телеком-компанії точково продовжують працювати на генераторах. 

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Найкраща ситуація з роботою базових станцій у Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях. 

"Енергетики працюють без упину, щоб скоріше відновити електроенергію. Разом з нею поступово повертається і зв'язок. Телеком-компанії точково продовжують працювати на генераторах, десятки з яких ми передали раніше. Дякую кожному оператору та енергетику. Ви робите велику справу", - сказав Федоров. 

Як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

Ворог атакував інфраструктуру по всій країні, у тому числі мішенню ворога знову стали обʼєкти, які забезпечують роботу звʼязку. У звʼязку з цим рекомендують обмежити споживання мобільного зв'язку до мінімуму: використовуйте фіксовані мережі звʼязку завжди, якщо є така можливість – до речі, деякі укриття облаштовані мережею Wi-Fi, за можливості відмовтесь від відео на користь текстових форматів, віддавайте перевагу текстовим повідомленням перед дзвінками та відеодзвінками, скоротіть всі розмови до мінімуму, адже, можливо, у цей самий час хтось намагається використати мережу, щоб викликати рятувальників або швидку, встановіть обмеження трафіку в налаштуваннях застосунків, найменшу роздільну здатність в налаштуваннях відео на Youtube, вимкніть режим автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах: "Налаштування месенджера", дані та сховище або "медіафайли", вимкніть опцію "Фонове завантаження", у розділі "Через мобільну мережу" вимкніть "Автозавантаження медіа". Якщо не працює мережа вашого оператора, скористайтесь національним роумінгом,  завантажте всю необхідну інформацію в памʼять смартфона або запишіть на папірці.

Раніше ми писали, чому немає мобільного зв’язку в Україні та коли його відновлять. Також ми писали про те, що електрику подали в усі області України. До чого готуватись українцям, якщо удари по енергетиці продовжаться — деталі тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.